“Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo” Dizisinin Yeni Bir Afişi ve Aksiyon Dolu İkinci Fragmanı Yayımlandı
  • alie
  • 1-08-2016, 12:37


Başrolünde Lee Jun-Ki, IU, Kang Ha-Neul, Hong Jong-Hyun, Baekhyun, Nam Ju-Hyuk ve Ji Soo’nun rol aldığı "Scarlet Heart: Ryeo" dizisinin yeni bir afişi ve ikinci fragmanı yayımlandı.


Dizi, güneş tutulması sırasında Goryeo Hanedanlığı zamanına geri giden ve orada diğer insanların korkudan önünde titrediği Wang So’ya (Lee Jun-Ki) aşık olan bir kızın (IU) öyküsünü anlatmaktadır.

Fragmanın başında Lee Jun-Ki’nin canlandırdığı Wang So karakteri, "… eğer başka birisine güvenirsen bir yerde öleceksin, hayatta kalmak için sana en yakın olanlardan bile şüphe etmen gerekir.” demektedir.

IU’nun canlandırdığı Hae-Soo karakteri ise, "Başka bir dünya da başka bir zamanda karşılaşsaydık ne kadar güzel olurdu?” demektedir.

"Moon Lovers" adlı Çin yapımı bir diziden uyarlama olan dizinin yönetmen koltuğunda, 2014 yapımı "Secret Love", 2014 yapımı "It's Ok, This is Love", 2013 yapımı "That Winter, The Wind Blows", 2009 yapımı "IRIS" ve 2005 yapımı "A Love to Kill" gibi dizilerin yönetmenliğini yapmış Kim Kyu-Tae oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 29 Ağustos’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, asianwiki