Lee Yeon-Hee, Jung Yong-Hwa ve Choi Woo-Sik Yeni Bir Dizide Beraber Rol Alacak


Lee Yeon-Hee, 'CNBLUE' grubundan Jung Yong-Hwa ve Choi Woo-Sik’in, JTBC’nin yeni "The Package" dizisinde başrol karakterleri canlandıracakları onaylandı.


Dizi, Fransa’da çalışan bir tur rehberi ve onun rehberlik ettiği turist kafilesindeki insanların etrafında dönmektedir. Onlar birbirlerinin kişisel hayatlarına karışmak istememelerine rağmen seyahatleri sırasında birbirleri ile yakınlaşacaklar ve iyi birer dost olacaklar.

Lee Yeon-Hee dizide, Fransa’da bir tur rehberi olan Yoon So-So karakterini canlandıracak. Onun karakteri, Fransa’da eğitim görmüştür. Jung Yong-Hwa dizide, San Ma-Roo karakterini canlandıracak. Onun karakteri, kız arkadaşı tarafından terk edildikten sonra Fransa’ya tatile gitmeye karar verir. Choi Woo-Sik ise dizide, bir ofis çalışanı olan Kim Gyung-Jae karakterini canlandıracak. Onun 10 yıldır çıktığı bir kız arkadaşı vardır.

Ayrıca dizide Yoon Park, Ryu Seung-Soo, Ha Si-Eun,Jeong Gyu-Soo, Lee Ji-Hyeon ve Park Yoo-Na yardımcı karakterleri canlandıracağı açıklandı.

Yoon Park dizide, gizemli adamı canlandıracak. Onun karakteri, Yoon So-So’ya (Lee Yeon-Hee) aşıktır ve sürekli onu takip etmektedir. Ryu Seung-Soo dizide, Jung Yeon-Sung karakterini canlandıracak. Onun karakteri, Fransa’ya bir partner ile gelir ancak ikisinin arasında ne tür bir ilişki olduğu anlaşılmamaktadır. Ha Shi-Eun dizide, bir web tasarımcısı olan Han So-Ran karakterini canlandıracak. Onun karakteri, çıkmakla evlenmek arasında kalmış birisidir. Jeong Gyu-Su dizide, Oh Gab-Soo karakterini canlandıracak. Onun karakteri; son derece inatçı, agresif ve iyi kavga eden birisidir. Lee Ji-Hyeon dizide, hayatının çoğunu hasta kocasına bakarak geçirmiş olan Han Book-Ja karakterini canlandıracak. Park Yoo-Na ise dizide, Na Hyun karakterini canlandıracak. Diğer insanlar onun yaşını tahmin edememektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2014 - 2015 yapımı "What Happens to My Family?" ve 2013 yapımı "The Queen of Office" dizilerinde çalışmış olan Jeon Chang-Geun otururken dizinin senaristliğini 2013 yapımı "7th Grade Civil Servant", 2010 yapımı "Fugitive", 2010 yapımı " The Slave Hunters" dizilerini ve 2014 yapımı "The Pirates", 2009 yapımı "My Girlfriend is an Agent" filmlerini kaleme alan Chun Sung-Il yapacaktır.

Çekimleri Fransa’da yapılacak olan dizinin ilk bölümünün 2017 yılının ilk aylarında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, soompi, allkpop