Kim Joo-Hyun “My Sassy Girl” Dizisinde Kadın Başrol Karakteri Canlandırmayacak + Oh Yeon-Seo’ya Teklif
  • alie
  • 4-08-2016, 16:04


Aniden çaylak oyuncu Kim Joo-Hyun’un "My Sassy Girl" dizisinde kadın başrol karakteri canlandırmayacağı açıklandı ve onun yerine dizide kadın başrol karakterini canlandırması için oyuncu Oh Yeon-Seo’ya teklif götürüldüğü açıklandı.


Joo Won'un yeni dizisi "My Sassy Girl"ün kadın başrol oyuncusunu belirlemek amacıyla düzenlenen geniş çaplı seçmeler sonucunda Kim Joo-Hyun, 1800 adayı geride bırakarak dizide kadın başrol karakteri canlandırmaya hak kazanmıştı. Ancak Kim Joo-Hyun, kadın başrol karakteri canlandırmaktan vazgeçti. Kim Joo-Hyun’un, izleyicinin beklentisinin yüksek olması ve canlandıracağı ilk başrol olması nedeniyle büyük bir yük hissettiğinden vazgeçtiği söylense de çaylak oyuncunun kesin olarak neden böyle bir karar alındığı bilinmemektedir ancak SBS’in kadın başrol karakterini canlandırmak için daha tanınmış bir oyuncuyu istediği görülmektedir.

İlgili Haber: Joo Won’a "My Sassy Girl” Dizisinde Eşlik Edecek Kadın Başrol Oyuncusu Belirlendi

Bunun yanı sıra Kim Joo-Hyun’a dizide önemli bir yardımcı karakter olan Jung Da-Yeon karakterini canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı. Kim Joo-Hyun’un dizide yardımcı karakteri canlandırıp canlandırmayacağı veya dizi projesinden tamamen ayrılıp ayrılmayacağı önümüzdeki günlerde belli olacak.

Dizi, Joseon Hanedanlığı döneminde, soğuk kalpli Gyun-Woo (Joo Won) ve güzel ama bir o kadar da sorunlara neden olan Princess Hyemyung arasındaki komik ve kimi zaman duygusal ilişkisi anlatılmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2015 yapımı "Yongpal", 2014 yapımı "Modern Farmer" ve 2013 yapımı "Goddess of Marriage” dizilerinde çalışmış olan Oh Jin-Seok oturmaktadır. Yönetmen Oh Jin-Seok ve Joo Won, "Yongpal" dizisinde beraber çalışmışlardı.

Dizinin ilk bölümünün 2017 yılının ilk aylarında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, soompi, allkpop