“Cinderella with Four Knights” Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • alie
  • 5-08-2016, 10:47


Jung Il-WooPark So-DamAhn Jae-HyeonLee Jung-Shin, Choi Min ve Son Na-Eun’un rol aldığı "Cinderella with Four Knights" dizisinin dördüncü fragmanı yayımlandı.


16 bölümden oluşacak dizide Jung Il-Woo ve Park So-Dam başrol karakterlerini canlandırmaktadır.

Dizinin konusu; Eun Ha-Won (Park So-Dam), veteriner olmak isteyen parlak bir lise öğrencisidir. Ancak o, aile üyeleri tarafından dışlandığı için evde yapayalnız bir hayat yaşamaktadır. Annesi bir araba kazasında hayatını kaybettikten sonra o, babası, üvey annesi ve üvey kız kardeşleri ile birlikte yaşamaya başlamıştır. Bir gün gizemli bir yaşlı adamla tanışır. Bu yaşlı adam Ha-Won’a yaşadığı "Sky House" adlı konakta kalmasını ve veteriner olma hayalini gerçekleştirmesini önerir. O günden sonra, Ha-Won konağa yerleşir ve üç erkek kuzen olan Kang Hyun-Min (Ahn Jae-Hyeon), Kang Seo-Woo (Lee Jung-Shin), Kang Ji-Woon (Jung Il-Woo) ve onların koruması Lee Yoon-Sung (Choi Min) ile beraber yaşamaya başlar.

Dizinin yapımcılığını, "You Who Came From the Stars" ve "Yong-Pal" dizisinin yapımcılığını yapmış olan HB Entertainment tarafından üstlenilecek.

Ayrıca dizi, Baek Myo tarafından kaleme alınan "Cinderellawa Nemyungui Kisa" (ilk BandiBooks tarafından 4 Kasım 2011 yılında yayımlandı) adlı romandan uyarlanmıştır.

Dizinin ilk bölümünün 12 Ağustos'ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, tvN