YoonA “K2” Dizisinde Kadın Başrol Karakteri Canlandıracak
  • alie
  • 10-08-2016, 14:19


'Girls' Generation' grubundan YoonA’nın, başrolünde Ji Chang-Wook’un rol aldığı "K2" dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracağı kesinleşti.


Dizinin konusu, eski bir paralı asker (Ji Chang-Wook), kendisini işe alan güçlü bir başkan adayı (Cho Seong-Ha) tarafından ihanete uğrar ve yüz üstü bırakılır. Bunun üzerine intikam almak için başkan adayının herkesten sakladığı kızını kullanmaya karar verir.

YoonA dizide, güçlü bir başkan adayının (Cho Seong-Ha) herkesten sakladığı kızı Ko An-Na karakterini canlandıracak. Onun annesi, ünlü eski bir yıldızdır. Babasının herkesten sakladığı bir kız olarak büyük travmalarla büyümüştür. Bu yüzden anthrophobia’dan (toplumdan korkma korkusu) muzdariptir ve yanıp sönen ışıklar görünce panik yaşamaktadır. Çekilen bir fotoğrafı üzerine Fransa’dan Kore’ye geri dönmek zorunda kalır.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2016 yapımı "Local Hero", 2013 yapımı "Basketball" ve 2010 yapımı "The Fugitive: Plan B" dizilerinde yönetmenlik yapan Kwak Jung-Hwan otururken dizinin senaristliğini 2014 yapımı "Reset" ve 2015 yapımı "Yong-Pal" dizilerini kaleme alan Jang Hyeok-Rin yapmaktadır.

YoonAen son 2013 yapımı "The Prime Minister and I" dizisinde rol almıştı. O zamandan bu yana da popüler Çin dizisi "God of War, Zhao Yun"de rol aldı.

Dizinin ilk bölümünün 9 Eylül’de tvN tarafından yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, asianwiki