“K2” Dizisinin İlk Senaryo Okumasından ve Ji Chang-Wook’un Dövüş Eğitiminden Görüntüler Yayımlandı [Video + Fotoğraf]
  • alie
  • 18-08-2016, 13:09


Başrolünde Ji Chang-Wook ve YoonA’nın rol aldığı "The K2" dizisinin ilk senaryo okumasından ve Ji Chang-Wook’un dizi için aldığı dövüş eğitiminden görüntüler yayımlandı.


Sangamdong, Seul, Güney Kore'deki CJ E&M Center'da düzenlenen ilk senaryo okumaya YoonA hariç dizinin tüm ana kadrosu katıldı.

Eski bir paralı asker (Ji Chang-Wook), kendisini işe alan güçlü bir başkan adayı (Cho Seong-Ha) tarafından ihanete uğrar ve yüz üstü bırakılır. Bunun üzerine intikam almak için başkan adayının herkesten sakladığı kızını kullanmaya karar verir. Onun karakteri, soğuk ve alaycı bir kişiliğe sahiptir.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2016 yapımı "Local Hero", 2013 yapımı "Basketball" ve 2010 yapımı "The Fugitive: Plan B" dizilerinde yönetmenlik yapan Kwak Jung-Hwan otururken dizinin senaristliğini 2014 yapımı "Reset" ve 2015 yapımı "Yong-Pal" dizilerini kaleme alan Jang Hyeok-Rin yapmaktadır.

YoonA en son 2013 yapımı "The Prime Minister and I" dizisinde rol almıştı. O zamandan bu yana da popüler Çin dizisi "God of War, Zhao Yun"de rol aldı.

Dizinin ilk bölümünün 23 Eylül’de tvN tarafından yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: tvN, asianwikiasiatoday