Oh Yeon-Seo “Cheese in the Trap” Filminde Hong-Seol Karakterini Canlandıracak
  • Maysa
  • 29-08-2016, 15:38


Başrolünde Park Hae-Jin’in rol aldığı "Cheese in the Trap" filminin kadın başrol karakteri Hong-Seol’ü oyuncu Oh Yeon-Seo’nun canlandıracağı açıklandı.


Başlangıçta düzenlenen seçme ile kadın başrol karakterinin belirlenmesi planlanmıştı ancak ilk düzenlenen turda rolü canlandırabilecek uygun bir kişiyi bulamadıkları için seçmelerin iptal edildiği açıklandı.

İlgili Haber: "Cheese in the Trap” Filminin Kadın Başrol Oyuncusu Seçmelerle Belirlenecek

Yeniden Yoo Jung karakteri ile filmde yer alacak olan Park Hae-Jin bu konu ile ilgili, "Oh Yeon-Seo filmde Hong-Seol karakterini canlandıracak. Ben şahsen onunla henüz bir araya gelmedim. Bu yüzden onu dizideki Kim Go-Eun ile karşılaştırmam doğru olmaz.” diyerek düşüncelerini aktaran oyuncu ayrıca, "Go-Eun dizide Hong-Seol karakterini canlandırmakta başarılı olduğundan onları karşılaştırabileceğimi sanmıyorum. Onlar sadece karaktere kendi renklerini eklemek zorunda kalacak. Go-Eun dizide Hong-Seol karakterini canlandırırken webtoon’un ötesinde bir Hong-Seol’u dile getirdi. … Onun, webtoonu anlayacağını düşünüyorum ve onu webtoondaki Hong-Seol olarak görmek için sabırsızlanıyorum.” sözlerini ekledi.

Film, Soon Ggi tarafından yazılan "Cheese in the Trap" adlı bir webtoon'e dayanmaktadır. (İlk bölümü 7 Temmuz 2010'da comic.naver.com/webtoon yayınlanmıştır.). Ayrıca 2016 yılında webtoonun "Cheese in the Trap" dizi versiyonu yayımlanmıştır.

Filmin çekimlerine önümüzdeki yılın Şubat ayında başlanması ve filmin 2017 yılının yaz aylarında gösterime girmesi planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, allkpop, dramabeans