“Hwarang: The Beginning” Dizisinin Çekimleri Bitti + Dizinin Yayın Tarihi Açıklandı
  • alie
  • 1-09-2016, 15:15


Başrolünde Park Seo-Joon, Go Ara ve ‘ZE:A’ grubundan Park Hyung-Sik’in rol aldığı "Hwarang: The Beginning" dizisinin çekimlerinin bittiği ve dizinin yayın tarihi açıklandı.


Yapılan açıklamada yaklaşık 5 aydır devam eden dizinin çekimlerinin 1 Eylül’de son bulduğu ve dizinin ilk bölümünü 19 Aralık’ta yayımlamayı planladıkları bildirildi.

Yönetmen koltuğunda 2014 yapımı "The King's Face", 2013 yapımı "You Are The Best!" ve 2012 yapımı "Bridal Mask" dizilerinde yönetmenlik yapan Yun Seong-Sik’in oturduğu dizi, Silla Krallığı döneminde, 'Hwarang' ("Beautiful Knights" / "Güzel Savaşçılar") adı altında genç erkek savaşçılardan oluşan elit bir grubu anlatmaktadır. 'Hwarang' atçılık ve kılıç kullanmaktaki fiziksel yeteneklerinin iyi olmasının yanında mükemmel görünüşleri ile de tanınmaktadırlar.

Dizide, Park Seo-Joon, Go Ara ve 'ZE:A' grubundan Park Hyung-Sik’in yanı sıra 'SHINee' grubundan Minho, Do Ji-Han, Joo Yoon-Woo, 'BTS' grubundan V, Seo Ye-Ji, Kim Ji-Su ve Choi Won-Young da rol almaktadır.

 

Kaynak: soompi, allkpop, asianwiki