“The K2” Dizisinin Karakter Fragmanları Yayımlandı
  • alie
  • 3-09-2016, 15:06


"The K2" dizisindem Ji Chang-Wook, YoonA ve Song Yoon-A’nın karakter fragmanları yayımlandı.


Dizinin konusu, Kim Je-Ha (Ji Chang-Wook), güçlü bir başkan adayı olan Jang Se-Joon (Cho Seong-Ha) tarafından koruma olarak işe alınır. Ancak, Je-Ha iş vereni tarafından ihanete uğrar ve yüz üstü bırakılır. Bunun üzerine intikam almak için başkan adayının herkesten sakladığı kızını (YoonA) kullanmaya karar verir. 

Ji Chang-Wook 'K2' olarakta bilinen eski bir paralı asker olan Kim Je-Ha karakterini canlandırmaktadır. O, bir başkan adayının eşine (Song Yoon-A) korumalık yapsın diye işe alınır. Onun karakteri, soğuk ve alaycı bir kişiliğe sahiptir.

Fragmanda Kim Je-Ha karakterini canlandıran Ji Chang-Wook, "Sevdiğimi kaybettim. Hiçbir şeyimin kalmadığını sanıyordum ama artık korumak istediğim bir kişi var." der ve telsizdeki konuşmayı dinledikten sonra o, telsizdeki kişiye "Evet, harekete geçiyorum." demektedir.

YoonA dizide, güçlü bir başkan adayının (Cho Seong-Ha) herkesten sakladığı kızı Ko An-Na karakterini canlandırmaktadır. Onun annesi, ünlü eski bir yıldızdır. Babasının herkesten sakladığı bir kız olarak büyük travmalarla büyümüştür. Bu yüzden anthrophobia’dan (toplumdan korkma korkusu) muzdariptir ve yanıp sönen ışıklar görünce panik yaşamaktadır. Çekilen bir fotoğrafı üzerine Fransa’dan Kore’ye geri dönmek zorunda kalır.

Fragmanda Ko An-Na karakterini canlandıran YoonA, "Eğer babam başkan olursa ben ölmek zorunda mı kalacağım? … Ama ben bunu istemiyorum." demektedir.

Song Yoon-A dizide, Jang Se-Joon’un (Cho Seong-Ha) eşi olan Choi Yoo-Jin karakterini canlandırmaktadır. O, chaebol bir ailenin kızıdır. Onun karakteri, halk tarafından yaptığı iyilikler ve güzelliği ile tanınır. Ancak, istediklerini gerçekleştirmek için önüne çıkan herkese zalimce davranır.

Fragmanda Choi Yoo-Jin'i karakterinin canlandıran Song Yoon-A, "Başkan olman için ne gerekiyorsa yapacağım.” demektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2016 yapımı "Local Hero", 2013 yapımı "Basketball" ve 2010 yapımı "The Fugitive: Plan B" dizilerinde yönetmenlik yapan Kwak Jung-Hwan otururken dizinin senaristliğini 2014 yapımı "Reset" ve 2015 yapımı "Yong-Pal" dizilerini kaleme alan Jang Hyeok-Rin yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 23 Eylül’de tvN tarafından yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, tvN, allkpop