Soo Ae “Man Living at My House” Dizisinin Kadrosunda + Kim Young-Kwang, Lee Soo-Hyuk ve Jo Bo-Ah’a Diziden Teklif
  • alie
  • 5-09-2016, 14:21


Oyuncu Soo Ae’nin "Man Living at My House" dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracağı onaylandı. Ayrıca dizide erkek başrol karakteri canlandırması için Kim Young-Kwang’a, yardımcı karakterleri canlandırması için de Lee Soo-Hyuk ve Jo Bo-Ah’a diziden teklif götürüldü.


Dizinin konusu, hiçbir yakın aile üyesi olmayan Hong Na-Ri (Soo Ae) annesinin üçüncü ölüm yıl dönümünde onun mezarını ziyarete gider ve annesinin mezarı önünde genç bir adam görür. Adam kendisini Go Nan-Gil olarak tanıtır. Ona annesinin ölmeden önce kendisi ile evlendiğini ve kendisinin onun üvey babası olduğunu söyler. Go Nan-Gil artık annesinin evinde yaşıyordur ve aynı zamanda annesinin küçük hamur dükkânını işletiyordur. Onun dolandırıcı olduğunu düşünen Na-Ri bunu kanıtlamak için kolları sıvar.

Eğer oyuncular teklifi kabul ederlerse dizide Kim Young-Kwang efsanevi bir çetenin eski üyesi olan Go Nan-Gil karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri; parlak biri olmasına rağmen bazen karanlık, soğuk birisi gibi görünmesine rağmen bazen masumane birisidir. O, sadece 20’li yaşlarının ortalarında olmasına rağmen zorlukların her çeşidi ile karşılaşmıştır. Ailesini korumayı yaşam amacı edinmiştir. Lee Soo-Hyuk bir şirkette müdür olarak çalışan Kwon Duk-Bong karakterini canlandıracaktır. O, karmaşık aile hikâyesinden dolayı duygusal iniş ve çıkışlar yaşamıştır. Rakiplerine karşı acımasız birisidir. Jo Bo-Ah bir uçuş görevlisi olan Dok Yeo-Joo karakterini canlandıracaktır. Onun ailesinden kalan büyük borçları vardır. O, istediği şeyi elde etmek için güzelliğini kullanır ve diğer insanlardan fakir olduğunu saklamaya çalışır.

Dizinin konusu, Yoo Hyun-Sook tarafından kaleme alınan "Woorijibe Saneun Namja" adlı bir webtoona dayanmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 24 Ekim'de yayımlanmas planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, dramabeans