“Love in the Moonlight” En Çok İlgi Çeken Dizi Sıralamasında Birinci

  alie   |     5-09-2016, 14:50


5 Eylül’de, CJ E&M ve Nielsen Korea geçtiğimiz Ağustos ayının son haftası için içerik etki skorunu açıkladı.


KBS2’nun "Love in the Moonlight" dizisi en çok ilgi çeken dizilerde birinci sırada yer aldı. "Doctors" dizisi ikinci, "Jealousy Incarnate" dizisi ise üçüncü sırada yer aldı.

İçerik etki skoru haber abonelikleri, aranan kelimelerin sıralamasına ve buzz sıralamasına bakılarak belirlenmektedir.

"Love in the Moonlight" dizisi yayımlandığı ilk hafta reytingleri düşük olmasına rağmen ikinci hafta reytinglerini iki katına çıkararak şaşırtıcı bir sonuç koymuştu.

İlgili haber: "Love in the Moonlight” Dizisi Reytinglerini İki Katına Çıkarak "Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo” Dizisini Geride Bıraktı

"Love in the Moonlight dizisi her Pazartesi & Salı günleri KBS2 ekranlarında yayımlanmaktadır.

 

Kaynak: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…