Kim Kwang-Young ve Lee Soo-Hyuk “Man Living at My House” Dizisinin Kadrosuna Katıldı
  • alie
  • 8-09-2016, 20:51


Oyuncu Kim Young-Kwang ve Lee Soo-Hyuk'un başrolünde Soo Ae’nin rol aldığı KBS2'nun yaklaşan "Man Living at My House" dizisinin kadrosuna katıldığı açıklandı.


Dizinin konusu, hiçbir yakın aile üyesi olmayan Hong Na-Ri (Soo Ae) annesinin üçüncü ölüm yıl dönümünde onun mezarını ziyarete gider ve annesinin mezarı önünde genç bir adam görür. Adam kendisini Go Nan-Gil olarak tanıtır. Ona annesinin ölmeden önce kendisi ile evlendiğini ve kendisinin onun üvey babası olduğunu söyler. Go Nan-Gil artık annesinin evinde yaşıyordur ve aynı zamanda annesinin küçük hamur dükkânını işletiyordur. Onun dolandırıcı olduğunu düşünen Na-Ri bunu kanıtlamak için kolları sıvar.

Kim Young-Kwang dizide erkek başrol karakteri olan Go Nan-Gil canlandıracaktır. Onun karakteri; parlak biri olmasına rağmen bazen karanlık, soğuk birisi gibi görünmesine rağmen bazen masumane birisidir. O, sadece 20’li yaşlarının ortalarında olmasına rağmen zorlukların her çeşidi ile karşılaşmıştır. Ailesini korumayı yaşam amacı edinmiştir. Lee Soo-Hyuk ise bir şirkette müdür olarak çalışan Kwon Duk-Bong karakterini canlandıracaktır. O, karmaşık aile hikâyesinden dolayı duygusal iniş ve çıkışlar yaşamıştır. Rakiplerine karşı acımasız birisidir. Ayrıca o ilk aşkı tarafından uğradığı ihanetin ardından bir daha âşık olmamıştır. Hayatına Hong Na-Ri (Soo Ae) ve Go Nan-Gil (Kim Young-Kwang) girdikten sonra değişmeye başlar.

Ayrıca dizide yardımcı karakteri canlandırması için oyuncu Jo Bo-Ah’a teklif götürülmüştü. Oyuncu bu teklifi olumlu bir şekilde değerlendirmektedir.

Dizinin konusu, Yoo Hyun-Sook tarafından kaleme alınan "Woorijibe Saneun Namja" adlı bir webtoona dayanmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 24 Ekim'de yayımlanmas planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki1, asianwiki2, allkpop