“On the Way to the Airport” Dizisinin Karakter Afişleri Yayımlandı
  • alie
  • 9-09-2016, 14:29


Başrollerinde Kim Ha-Neul ve Lee Sang-Yoon’un rol aldığı "On the Way to the Airport" dizisinin karakter afişleri yayımlandı.


Dizi, 30’larının sonunda ve 40’larının başında farklı kişilerle evli olan Seo Do-Woo (Lee Sang-Yoon) ve Choi Soo-A (Kim Ha-Neul) etrafında dönmektedir. Bir gün, ailesi ile ilgili şok edici bir olayla karşılaşan Do-Woo’nun aklı karışır ve Soo-A’nın hayatına girer. Soo-A ise hayatından gayet memnun olduğunu sanmaktadır ta ki Seo Do-Woo ile karşılaşana kadar.

Kim Ha-Neul dizide, 12 yıldır bir hava yolu şirketinde uçuş görevlisi olarak çalışan Choi Soo-A karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, zarif ve sevecen bir görünüme sahip olmasına rağmen sert bir güce sahiptir ve işinde oldukça yetenekli ve ustadır. O, bir pilot ile evlidir ve 12 yaşında olan bir kızı vardır.

Lee Sang-Yoon dizide, part-time olarak mimar eğitmenliği yapan Seo Do-Woo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, parlak ve sıcak bir kalbe sahiptir. O, evlidir ve bir kızı vardır.

Jang Hee-Jin dizide, Seo Do-Woo’nun (Lee Sang-Yoon) eşi olan Lee Hye-Won karakterini canlandırmaktadır.

Shin Sung-Rok dizide, Choi Soo-A’nın (Kim Ha-Neul) kocası olan Park Jin-Suk karakterini canlandıracaktır. O, bir pilottur.

Choi Yeo-Jin dizide, bir kabin görevlisi olan Song Mi-Jin karakterini canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2013 yapımı "She is Wow", 2014 yapımı "Emergency Man and Woman" ve 2015 yapımı "My Beautiful Bride" dizilerinde yönetmenlik yapmış Kim Cheol-Kyu otururken dizinin senaristi 2009 yapımı "The Sword With No Name" ve 2014 yapımı "Thread of Lies" filmlerini kalem almış olan Lee Sook-Yun’dur.

Dizinin ilk bölümünün 21 Eylül’de yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, stardailynews