Kim Jae-Won, Park Eun-Bin, Lee Tae-Hwan ve Lee Soo-Kyung “Father, I'll Take Care of You” Dizisinde Rol Alacak


Kim Jae-WonPark Eun-Bin, Lee Tae-Hwan ve Lee Soo-Kyung’un "Father, I'll Take Care of You" dizisinde başrol karakterleri canlandıracakları açıklandı.


Dizinin konusu, dört çocuk büyüten yaşlı bir çift çocukları kendi başlarının bakabilecek hale geldikten sonra kendileri için yaşamaya karar verir. Ancak bir gün çocuklarının dördü de eve geri dönmek zorunda kalır.

Kim Jae-Won dizide bir yatırım şirketinin CEO’su ve bir apartman şantiyesinin yöneticisi olan Lee Hyun-Woo karakterini canlandıracak. Onun karakteri, uzun yıllar boyunca intikamını almak için beklemiştir.

Park Eun-Bin dizide yazar yardımcısı olan Oh Dong-Hee karakterini canlandıracak. O, çalıştığı yerde üstü tarafından köle gibi çalıştırılmaktadır. Dong-Hee abisi, onun doğumu ile ilgili bir sır yüzünden ona zor zamanlar yaşatır.

Lee Tae-Hwan dizide bir eğlence şirketinde yönetici olarak çalışan Han Sung-Joon karakterini canlandıracak. Onun işi Asya’daki diğer ülkelerinden gelen TV dizilerinin senaryolarını okumaktır. Onun karakteri, yakışıklı olduğu kadar da sadık birisidir.

Lee Soo-Kyung dizide gezi yazarı, şarkıcı, söz yazarı, gitarist, kafe sahibi ve radyo programlarına senaryo yazmak gibi birden fazla işi olan Han Jung-Eun karakterini canlandıracak.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Kasım ayında MBC tarafından yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, soompi