Han Suk-Kyu, Seo Hyun-Jin, Yoo Yeon-Seok ve Kim Min-Jae “Romantic Doctor, Teacher Kim” Dizisinin Kadrosuna Katıldı

  alie   |     20-09-2016, 22:27


Han Suk-Kyu, Seo Hyun-Jin, Yoo Yeon-Seok ve Kim Min-Jae’nin "Romantic Doctor, Teacher Kim" dizisinde rol alacakları açıklandı.


Dizinin konusu, Boo Yong-Joo ünlü bir cerrahtır. Bir gün, aniden ortadan kaybolur ve hiç kimse onun neden ortadan kaybolduğunu tam olarak bilmiyordur. Boo Yong-Joo tekrar ortaya Öğretmen Kim olarak çıkmış ve kendisine Romantik Doktor ismini takmıştır. O, şimdi gözlerden uzak bir hayatın tadını çıkarmaktadır. Kang Dong-Joo, birisini kazanmak için bir doktor olmuştur ve Yoon Seo-Jung ise birisi tarafından takdir edilmek için doktor olmuştur. Her ikisi, Öğretmen Kim ile tanıştıktan sonra hayatın değerini öğrenir ve aşktan teselli bulurlar.

Han Suk-Kyu, ünlü bir cerrah olan Boo Yong-Joo karakterini canlandıracak. O, kendi alanının en başarılısı olduğu kadar da bilge bir akıl hocasıdır. Seo Hyun-Jin, bir cerrah olan Yoon Seo-Jung karakterini canlandıracak. Onun karakteri, parlak ve sıcak bir kişiliğe sahiptir. Yoo Yeon-Seok ise rakibine üstünlük sağlayabilmek için doktor olan Kang Dong-Joo karakterini canlandıracak.

Daha önce kadın başrol karakteri canlandırması için Lim Soo-Jung’a teklif götürülmüştü ancak oyuncu bu teklifi reddetti.

Ayrıca Lim Won-Hee, Jin Kyung ve Kim Min-Jae dizide yardımcı karakterleri canlandıracak.

Ayrıca dizinin yönetmen koltuğunda 2015 – 2016 yapımı "Mrs. Cop" dizi serilerinde ve 2014 yapımı "You're All Surrounded" dizisinde çalışmış olan Yu In-Sik otururken dizinin senaristliğini 2014 – 2015 yapımı "What Happens to My Family?", 2013 yapımı "Gu Family Book" ve 2010 yapımı "Bread, Love and Dreams" dizilerini kaleme alan Kang Eun-Kyung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Kasım ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…