Han Suk-Kyu, Seo Hyun-Jin, Yoo Yeon-Seok ve Kim Min-Jae “Romantic Doctor, Teacher Kim” Dizisinin Kadrosuna Katıldı
  • alie
  • 20-09-2016, 22:27


Han Suk-Kyu, Seo Hyun-Jin, Yoo Yeon-Seok ve Kim Min-Jae’nin "Romantic Doctor, Teacher Kim" dizisinde rol alacakları açıklandı.


Dizinin konusu, Boo Yong-Joo ünlü bir cerrahtır. Bir gün, aniden ortadan kaybolur ve hiç kimse onun neden ortadan kaybolduğunu tam olarak bilmiyordur. Boo Yong-Joo tekrar ortaya Öğretmen Kim olarak çıkmış ve kendisine Romantik Doktor ismini takmıştır. O, şimdi gözlerden uzak bir hayatın tadını çıkarmaktadır. Kang Dong-Joo, birisini kazanmak için bir doktor olmuştur ve Yoon Seo-Jung ise birisi tarafından takdir edilmek için doktor olmuştur. Her ikisi, Öğretmen Kim ile tanıştıktan sonra hayatın değerini öğrenir ve aşktan teselli bulurlar.

Han Suk-Kyu, ünlü bir cerrah olan Boo Yong-Joo karakterini canlandıracak. O, kendi alanının en başarılısı olduğu kadar da bilge bir akıl hocasıdır. Seo Hyun-Jin, bir cerrah olan Yoon Seo-Jung karakterini canlandıracak. Onun karakteri, parlak ve sıcak bir kişiliğe sahiptir. Yoo Yeon-Seok ise rakibine üstünlük sağlayabilmek için doktor olan Kang Dong-Joo karakterini canlandıracak.

Daha önce kadın başrol karakteri canlandırması için Lim Soo-Jung’a teklif götürülmüştü ancak oyuncu bu teklifi reddetti.

Ayrıca Lim Won-Hee, Jin Kyung ve Kim Min-Jae dizide yardımcı karakterleri canlandıracak.

Ayrıca dizinin yönetmen koltuğunda 2015 – 2016 yapımı "Mrs. Cop" dizi serilerinde ve 2014 yapımı "You're All Surrounded" dizisinde çalışmış olan Yu In-Sik otururken dizinin senaristliğini 2014 – 2015 yapımı "What Happens to My Family?", 2013 yapımı "Gu Family Book" ve 2010 yapımı "Bread, Love and Dreams" dizilerini kaleme alan Kang Eun-Kyung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Kasım ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki