Ji Chang-Wook Ailesi İçin Yaptığı Tatlı Şeylerden Bahsetti

  alie   |     28-09-2016, 13:16


"The K2"nin başrol oyuncuları Ji Chang-Wook ve 'Girls’ Generation' grubundan YoonA 27 Eylül’de yayımlanan tvN’i "Taxi" programına katıldı.


Ji Chang-Wook programda ailesinin maddi durumundan bahsetti, "Ailemin maddi durumu iyi değildi. Hiçbir konuda yetenekli değildim ve çok para kazanamıyordum. Annem bir restoranda çok çalışıyordu ve sağlığı da iyi bir durumda değildi.”

Bunun üzerinde programın sunucusu Lee Young-Ja oyuncuya, "Annene verdiğin hediyeler arasında en çok kendinle gurur duymanı sağlayan şey neydi?” diye sordu. Oyuncu, "Annem en çok nakit parayı seviyor. En çok gurur duymamı sağlayan şey ailemin tüm borçlarını ödemem oldu. Bu [benim için de] anlamlı oldu.”

Ji Chang-Wook ailesi için de bir ev aldığını da sözlerine ekledi, "Yine de kirası var.”

Ji Chang-Wook ve YoonA her Cuma & Cumartesi günleri tvN ekranlarında yayımlanan "The K2" dizisinde rol almaktadır.

 

Kaynak: soompi, allkpop

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, dram-medikal "Hospital Playlist". Dizide üniversitede tanışan ve şimdiye kadar dost kalan doktorlar arasındaki ilişkiyi ve dostluğu anlatıyor. Bakalım dostlukları ne kadar iyi ve neler oluyor izlerken çok eğlendim umarım sizde çok eğlenirsiniz. Herkese iyi seyirler. Görüşmek üzere...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…