Yeon Woo-Jin ve Park Hye-Soo “Sensitive Boss” Dizisinde Başrol Karakterleri Canlandıracak
  • alie
  • 8-11-2016, 22:24


Oyuncu Yeon Woo-Jin ve şarkıcı-oyuncu Park Hye-Soo’nun tvN’in yeni dizisi "Sensitive Boss"da başrol karakterleri canlandıracağı açıklandı.


Dizi, Ro-Woon’un (Park Hye-Soo) yeni çalışmaya başladığı şirketin esrarengiz CEO’sunun (Yeon Woo-Jin) gerçekte kim olduğunu araştırmaya başlaması ile gelişen olayları konu almaktadır.

Yeon Woo-Jin dizide bir halkla ilişkiler şirketinde CEO olarak çalışan Eun Hwan-Ki karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri oldukça utangaç birisidir. Bundan dolayı Hwan-Ki’nin çalışanları bile onun nasıl biri olduğunu bilmemektedir. Aslında Eun Hwan-Ki karakterini canlandırması için "Beast" grubundan Yoon Doo-Joon’a teklif götürülmüştü ancak oyuncu-şarkıcı gelen bu teklifi geri çevirdi.

Park Hye-Soo dizide Eun Hwan-Ki’nin (Yeon Woo-Jin) şirketinde yeni çalışmaya başlayan Chae Ro-Woon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri çok enerjiktir ve işinde de takdir toplayan birisidir. Ancak, şimdilerde onun tek bir ilgi alanı vardır o da şirketin CEO’su Eun Hwan-Ki’dir. Chae Ro-Woon artık Eun Hwan-Ki’un gerçekten nasıl bir insan olduğunu bilmeyi kafasına koymuştur.

Ayrıca dizinin yönetmen koltuğunda 2014 yapımı "Marriage Not Dating", 2015 yapımı "Super Daddy Yul", 2016 yapımı "Another Miss Oh" dizilerinde ve 2015-2016 yapımı "Lucid Dream" filminde çalışmış olan Song Hyun-Wook otururken dizinin senaristliğini 2014 yapımı "Marriage Not Dating" dizisini kaleme alan Joo Hwa-Mi yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün önümüzdeki yılın Ocak ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki