“Father, I'll Take Care of You” Dizisinin İki Yeni Fragmanı ve Yeni Bir Afişi Yayımlandı
  • alie
  • 9-11-2016, 17:11


Başrollerinde Kim Jae-Won, Park Eun-Bin, Lee Tae-Hwan ve Lee Soo-Kyung’un rol aldığı "Father, I'll Take Care of You" dizisinin beşinci & altıncı fragmanları ve yeni afişi yayımlandı.


Dizi, dört çocuk büyüten yaşlı bir çift çocukları kendi başlarının bakabilecek hale geldikten sonra kendileri için yaşamaya karar verir. Ancak bir gün çocuklarının dördü de eve geri dönmek zorunda kalır.

Kim Jae-Won dizide bir yatırım şirketinin CEO’su ve bir apartman şantiyesinin yöneticisi olan Lee Hyun-Woo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, uzun yıllar boyunca intikamını almak için beklemiştir.

Park Eun-Bin dizide yazar yardımcısı olan Oh Dong-Hee karakterini canlandırmaktadır. O, çalıştığı yerde üstü tarafından köle gibi çalıştırılmaktadır. Dong-Hee abisi, onun doğumu ile ilgili bir sır yüzünden ona zor zamanlar yaşatır.

Lee Tae-Hwan dizide bir eğlence şirketinde yönetici olarak çalışan Han Sung-Joon karakterini canlandırmaktadır. Onun işi Asya’daki diğer ülkelerinden gelen TV dizilerinin senaryolarını okumaktır. Onun karakteri, yakışıklı olduğu kadar da sadık birisidir.

Lee Soo-Kyung dizide gezi yazarı, şarkıcı, söz yazarı, gitarist, kafe sahibi ve radyo programlarına senaryo yazmak gibi birden fazla işi olan Han Jung-Eun karakterini canlandırmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 12 Kasım ayında MBC tarafından yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: mbc1, mbc2, asianwiki