Park Ha-Sun “Young Cop” Filminde Kadın Başrol Karakterini Canlandıracak

  Maysa   |     10-11-2016, 20:19


Oyuncu Park Ha-Sun başrolünde Park Seo-Joon ve Kang Ha-Neul’un rol aldığı "Young Cop" filminde kadın başrol karakteri canlandıracağı açıklandı.


Film, iki polis akademisi öğrencisinin gözlerinin önünde gerçekleşen bir kaçırılma olayını çözmeye çalışmasını konu almaktadır.

Park Seo-Joon ve Kang Ha-Neul filmde polis akademisinde okuyan birer öğrenciyi canlandırırken Park Ha-Sun filmde polis akademisinde bir öğrenci olan Joo-Hee karakterini canlandıracaktır. O, Park Seo-Joon ve Kang Ha-Neul’un sunbaesidir. Onun karakteri çaylakları eğitirken sert ve soğuk birisi iken gerçekte sıcak bir kalbi vardır.

Çekimlerine bu yılın sonlarında başlanması beklenen filmin 2017 yılında Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, allkpop

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…