Lee Jong-Suk Yeni Bir Dizide Erkek Başrol Karakteri Canlandıracak + Suzy’e Diziden Teklif
  • alie
  • 14-11-2016, 15:47


Oyuncu Lee Jong-Suk’un fantastik türündeki "While You Were Sleeping" dizisinde erkek başrol karakteri canlandıracağı dizinin yapım şirketi iHQ tarafından onaylandı ve 'Miss A' grubundan Suzy’e dizide kadın başrol karakterini canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.


Dizinin senaristliğini 2011 yapımı "Dream High", 2013 yapımı "I Can Hear Your Voice", 2014 – 2015 yapımı "Pinocchio" ve 2016 yapımı "Page Turner" gibi hit yapmış dizileri kaleme alan Park Hye-Ryun yapmaktadır.

Daha önce senarist Park Hye-Ryun Lee Jong-Suk ile "I Can Hear Your Voice" ve "Pinocchio" dizilerinde, Suzy ile "Dream High" dizisinde beraber çalışmıştır.

Dizi, rüyalarında başkaların başına gelen talihsiz olayları görebilen bir kadın ile kadının rüyalarının gerçekleşmesini önlemek için elinden gelen her şeyi yapan bir savcının hikâyesini anlatmaktadır.

Lee Jong-Suk dizide bir savcıyı canlandıracaktır ve eğer Suzy teklifi kabul ederse dizide rüyaları gerçekleşen kadını canlandıracak.

Lee Jong-Suk en son geçtiğimiz Eylül ayında final bölümü yayımlanan "W" dizisinde, Suzy ise en son geçtiğimiz Eylül ayında final bölümü yayımlanan "Uncontrollably Fond" dizisinde rol almıştı.

Dizinin hangi yayın kanalı aracılığı ile yayımlanacağı henüz kararlaştırılmadı. Ancak dizinin çekimlerine önümüzdeki yıl başlanması ve ilk bölümünün önümüzdeki yılın ilkbahar veya yaz mevsiminde yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, soompi1, soompi2