Yuri “Defendant” Dizisinde Kadın Başrol Karakterini Canlandıracak

  alie   |     15-11-2016, 14:04


'Girls' Generation' grubundan Yuri’nin "Defendant" dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracağı açıklandı.


Dizi, suçsuzluğunu ve masumiyetini kanıtlamaya çalışan bir savcının hikâyesini anlatmaktadır.

Yuri dizide bir kamu savunucusu olarak çalışan Seo Eun-Hye karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, güçlü bir adalet duygusu taşımaktadır ve bu yüzdende bir adaletsizlik görünce savcının veya hâkimin karşısında durmaktan zerre kadar korkmaz. İlk başlarda Seo Eun-Hye karakterini canlandırması için oyuncu Han Ye-Seul’a teklif götürülmüştü. Ancak oyuncu bu teklifi geri çevirdi.

Ayrıca dizide erkek başrol karakteri canlandırması için oyuncu Ji Sung’a teklif götürülmüştü ve oyuncu hâlâ bu teklifi düşünmektedir.

Ji Sung eğer teklifi kabul ederse dizide Seul Merkez Bölge Savcılık Ofisi’nde bir savcı olan Park Jung-Woo karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, geçici hafıza kaybından muzdariptir. Bir sabah uyandığında kendini bir cezaevinde bulur. O, asılsız yere suçlanmaktadır ve idam cezası ile yargılanmaktadır. O, eksik anılarını hatırlamaya ve masumiyetini kanıtlamaya çalışır.

Ayrıca dizinin yönetmen koltuğunda 2015 yapımı "Hyde Jekyll, Me" ve 2011 yapımı "49 Days" dizilerinde çalışmış olan Jo Young-Gwang otururken dizinin senaristliğini 2011 yapımı "City Hunter" dizisini kaleme alanlardan Choi Soo-Jin yapmaktadır. Dizinin yardımcı karakterlerini ise Oh Chang-Suk ve Kim Min-Suk canlandıracak.

Aralık ayında çekimlerine başlanması beklenen dizinin ilk bölümünün Ocak 2017’de yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…