Ji Sung ve Uhm Ki-Joon'un “Defendant” Dizisinde Rol Alacağı Onaylandı
  • alie
  • 18-11-2016, 14:02


Oyuncu Ji Sung ve Uhm Ki-Joon'un başrolünde 'Girls' Generation' grubundan Yuri’nin de rol aldığı "Defendant" dizisinde rol alacakları açıklandı.


Dizi, suçsuzluğunu ve masumiyetini kanıtlamaya çalışan bir savcının hikâyesini anlatmaktadır.

Ji Sung dizide Seul Merkez Bölge Savcılık Ofisi’nde bir savcı olan Park Jung-Woo karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, geçici hafıza kaybından muzdariptir. Bir sabah uyandığında kendini bir cezaevinde bulur. O, cinayet işlediğine dair suçlanmaktadır ve idam cezası ile yargılanmaktadır. O, eksik anılarını hatırlamaya ve masumiyetini kanıtlamaya çalışır. Uhm Ki-Joon dizide Cha Sun-Ho ve Cha Min-Ho adında iki ikiz kardeşi canlandıracaktır. İkiz kardeşler Chamyung Grubunun varisleridir. İkiz olmalarına rağmen ikisinin karakterleri de tamamen farklı kişiliğe sahiptir.

Ayrıca dizinin yönetmen koltuğunda 2015 yapımı "Hyde Jekyll, Me" ve 2011 yapımı "49 Days" dizilerinde çalışmış olan Jo Young-Gwang otururken dizinin senaristliğini 2011 yapımı "City Hunter" dizisini kaleme alanlardan Choi Soo-Jin yapmaktadır. Dizinin yardımcı karakterlerini ise Oh Chang-Suk ve Kim Min-Suk canlandıracak.

Aralık ayında çekimlerine başlanması beklenen dizinin ilk bölümünün Ocak 2017’de yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, allkpop