“Goblin” Dizisinin Adı Değiştirildi + Dizinin Uzun Fragmanı & Karakter Afişleri Yayımlandı
  • alie
  • 23-11-2016, 17:56


Başrolünde Gong Yoo, Kim Go-Eun, Lee Dong-Wook, Yoo In-Na ve 'BTOB' grubundan Yook Sung-Jae’nin rol aldığı "Goblin" dizisinin 6 dakika 25 saniyelik uzun fragmanı & karakter afişleri yayımlandı ve dizinin adı "Guardian: The Lonely and Great God" olarak değiştirildi.


Dizinin konusu, bir goblin olan Kim Shin (Gong Yoo) ölümsüz hayatını sonlandırmak için insan bir geline ihtiyacı vardır. Bir gün, amnezyadan (hafıza kaybı) muzdarip olan bir ölüm meleği (Lee Dong-Wook) ile tanışır ve birlikte yaşamaya başlar. Onlar birlikte ölmüş insanları bu dünyayı terk ederken uğurlarlar.

Gong Yoo dizide eski Kore masallarında geçen bir cin/mitolojik varlığı goblin olan Kim Shin karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri; gizemli ve üzgün birisidir.

Kim Go-Eun dizide bir lise üç öğrencisi olan Ji Eun-Tak karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, zor zamanlar geçirirken dahi parlak bir kişiliğe sahip olan birisidir.

Lee Dong-Wook dizide, farkında olmadan ölen ve ölüm meleği olarak uyanan bir kralı canlandırmaktadır. Bir gün, o ve Kim Shin (Gong Yoo) kendilerini birlikte yaşarken bulurlar ve aralarında sürtüşmeler olmasına rağmen yakın bir dostluk kurarlar.

Yoo In-Na dizide bir tavuk restoranında çalışan Kim Sun karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri adını daha sonra Sunny olarak değiştirir. O, tüm parasını çarçur ettikten sonra hayatında birçok zorluk yaşar ve bir gün Wang Yeo (Lee Dong-Wook) ile tanışır ve tüm hayatı değişir.

Yook Sung-Jae dizide büyük bir aile şirketinin varisi olan Yoo Duk-Hwa karakterini canlandırmaktadır. O, ‘ağızında gümüş kaşıkla doğmuş’, büyük bir aile şirketinin yöneticilerinden birisinin en büyük oğludur. Ayrıca onun ailesi bir gobline hizmet eden 13. nesildir. Onun karakteri, asi olduğu kadar da tam bir baş belasıdır. Amcası olan Kim Shin (Gong Yoo) sayesinde farklı bir hayat yaşamaya başlar.

Dizinin ilk bölümünün 2 Aralık’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: tvN, asianwiki, tvN2