“Solomon's Perjury” Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • alie
  • 1-12-2016, 15:24


Başrollerinde Kim Hyun-Soo, Jang Dong-Yoon, Seo Ji-Hoon ve usta oyuncu Cho Jae-Hyun’un rol aldığı "Solomon's Perjury" dizisinin ikinci fragmanı yayımlandı.


Dizinin konusu, Bir erkek öğrencinin cesedi okulun bahçesinde bulunur. Okul yönetimi öğrencinin kendisini öldürdüğünü söyler. Ancak okuldaki diğer öğrenciler ölen öğrencinin ölümünün arkasındaki gerçeği öğrenmeye niyetlidir.

Kim Hyun-Soo dizide mükemmel notlara sahip model bir lise öğrencisi Ko Seo-Yeon karakterini canlandırmaktadır. O, sınıf arkadaşı So-Woo’nun (Seo Young-Joo) ölüm sebebini gizlemeye çalışan okul yönetimine ve yetişkinlere karşı kızgındır. Bu yüzden bu işin arkasını bırakmaz. Jang Dong-Yoon dizide umut vadeden bir çellist (çello çalan kişi) ve bir lise öğrencisi olan Han Ji-Hoon karakterini canlandırmaktadır. O, So-Woo’nun (Seo Young-Joo) ölümünden sorumlu tutulan Choi Wook-Kyuk’u (Back Cheol-Min) savunur ve Ko Seo-Yeon (Kim Hyun-Soo) ile beraber So-Woo’nun ölümün arkasındaki gerçeği araştırır. Seo Ji-Hoon dizide bir lise öğrencisi olan Bae Joon-Young karakterini canlandırmaktadır. Cho Jae-Hyun dizide Han Ji-Hoon’u (Jang Dong-Yoon) evlat edinen Han Kyung-Moon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri bir avukattır ve So-Woo’nun (Seo Young-Joo) ölümü ile ilgili bir sır saklamaktadır.

Ayrıca dizi, Miyuki Miyabe tarafından kaleme alınan 'Solomon no Gisho' adlı romandan uyarlamadır. Ayrıca 'Solomon no Gisho' adlı roman "Solomon's Perjury 1: Suspicion” ve "Solomon's Perjury 2: Judgment " Japon filmlerine uyarlanmıştır.

Dizinin ilk bölümünün 9 Aralık’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: jtbc, jtbc2, asianwiki