“Guardian: The Lonely and Great God” Dizisinin İlk İki Bölümü Uzun Olacak

  alie   |     1-12-2016, 17:16Başrollerinde Gong Yoo, Kim Go-Eun, Lee Dong-Wook, Yoo In-Na ve 'BTOB' grubundan Yook Sung-Jae’nin rol aldığı "Guardian: The Lonely and Great God" dizisinin ilk iki bölümünün standart dizi bölüm süresinden daha uzun olacağı açıklandı.


Yayımlanacak olan ilk iki bölümde ana karakterler tanıtılacak ve goblinin nasıl var olduğunun hikâyesine yer verileceğinden her bir bölümün 90 dakika süreceği açıklandı.

Konuyla ilgili dizinin yapımcısı, ""Guardian: The Lonely and Great God" dizisini bekleyen izleyicilere 90 dakikalık ilk iki bölüm ile daha kaliteli bir dizi sunmaya karar verdik.” şeklinde açıklamada bulundu.

Dizinin konusu, bir goblin olan Kim Shin (Gong Yoo) ölümsüz hayatını sonlandırmak için insan bir geline ihtiyacı vardır. Bir gün, amnezyadan (hafıza kaybı) muzdarip olan bir ölüm meleği (Lee Dong-Wook) ile tanışır ve birlikte yaşamaya başlar. Onlar birlikte ölmüş insanları bu dünyayı terk ederken uğurlarlar.

Dizinin ilk bölümünün 2 Aralık’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi

 

 SON HABERLER
Tümünü Gör


TEST & ANKET

Tümünü Gör

EN POPULER DİZİLER


GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…