“Hwarang” Dizisinden Do Ji-Han’ın Karakter Fragmanı Yayımlandı
  • alie
  • 8-12-2016, 16:19


Başrolünde Park Seo-Joon, Go Ara ve ‘ZE:A’ grubundan Park Hyung-Sik’in rol aldığı "Hwarang" dizisinden Do Ji-Han’ın canlandırdığı Ban-Ryoo karakterinin tanıtıldığı bir fragman yayımlandı.


Dizi, Silla Krallığı döneminde, "Hwarang" ("Beautiful Knights” / "Güzel Savaşçılar”) adı altında genç erkek savaşçılardan oluşan elit bir grubu anlatmaktadır. "Hwarang" atçılık ve kılıç kullanmaktaki fiziksel yeteneklerinin iyi olmasının yanında mükemmel görünüşleri ile de tanınmaktadırlar.

Do Ji-Han dizide, Silla Krallığının en güçlü kişisi Park Yeong-Sil’in oğlu olan ve "Hwarang" grubunun bir üyesi olan Ban-Ryoo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, yakışıklı, akıllı ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Küçük yaşından itibaren siyasi eğitim almıştır ve güç arzusunu benimsenmesi için zorlanmıştır. O, rakibinin kız kardeşine aşıktır ve onların aşkı "Romeo ve Juliet”in Silla versiyonudur.

Dizide, Park Seo-Joon, Go Ara ve 'ZE:A' grubundan Park Hyung-Sik, Do Ji-Han’ın yanı sıra 'SHINee' grubundan Minho, Joo Yoon-Woo, 'BTS' grubundan V, Seo Ye-JiKim Ji-Su ve Choi Won-Young da rol almaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 19 Aralık 2016 tarihinde yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, kbs