Lee Jun-Ki “Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo” Dizisindeki Karakterine Olan Sevgisini Belirtti

  alie   |     9-12-2016, 15:31


Oyuncu Lee Jun-Ki verdiği bir röportajda "Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo" dizisindeki 4. Prens Wang So karakterine karşı olan sevgisini gösterdi.


8 Aralık’ta Lee Jun-Ki’nin Çinli bir dergiye verdiği röportajda tekrar seçme fırsatı verilirse dizide oynamak istediği prens sorulunca oyuncu 4. Prens Wang So’yu seçti.

Oyuncu bununla ilgili, "[Wang So] sert bir kişiliğe sahip ama tüm kalbini bir kıza vermesi bence onu çok havalı ve yakışıklı bir karakter yapıyor. Böyle bir karakteri oynamak beni çok memnun etti.” dedi.

Ancak Lee Jun-Ki başka bir prensi seçmek zorunda kalsaydı, 8. Prens Wang Wook (Kang Ha-Neul) karakterini canlandırmayı denemek istediğini belirtti. "[Çünkü] 8. Prens romantik birisi. Tüm karakterler sonradan değişse de ilk başlarda izleyiciler 8. Prens'i sevdi.” şeklinde neden 8. Prensi canlandırmayı denemek istediğini açıkladı.

Ardından oyuncu, romantik birisi olmadığı için o karakteri canlandırarak nasıl böyle biri olunur onu öğrenmek istediğini sözlerine ekledi.

Siz Lee Jun-Ki’yi Wang Wook olarak görmek ister miydiniz?

 

Kaynak: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…