“Guardian: The Lonely and Great God” Dizisinin Reytingleri Bu Hafta İkiye Katlandı


Başrollerinde Gong Yoo, Kim Go-Eun, Lee Dong-Wook, Yoo In-Na ve 'BTOB' grubundan Yook Sung-Jae’nin rol aldığı "Guardian : The Lonely and Great God" dizisinin reytingleri geçtiğimiz haftaya göre ikiye katlandı.


Nielsen Korea’nın yaptığı açıklamaya göre dizinin dün yayımlanan 3. bölümü %12.471 oranında reyting aldı. Geçen hafta yayımlanan ilk bölümü %6.322 oranında reyting elde eden dizi böylece bu hafta reytinglerini ikiye katlamış oldu.

Ayrıca "Guardian : The Lonely and Great God" dizisi sadece yayımlanan üç bölümü ile tvN’in en çok izlenen diğer dizileri arasında üçüncü sırada yer almayı başardı. Guardian : The Lonely and Great God", tvN’in popüler dizileri "Misaeng" (%8.2 reyting), "Another Miss Oh" (%10.0 reyting) ve "Reply 1994" (%10.4 reyting) geride bıraktı. "Guardian : The Lonely and Great God" dizisinin önünde sadece üç dizi kaldı; "Reply 1988" (%18.8 reyting) ve "Signal" (%12.5 reyting).

Dizinin yönetmeni Lee Eung-Bok ve senaristi Kim Eun-Sook büyük bir başarı elde etmiş "Descendants of the Sun" dizisinde beraber çalışmışlardı ve görünen o ki yönetmenLee Eung-Bok ve senarist Kim Eun-Sook yeni bir başarı elde etmeye çok yakınlar. Sadece üç bölümü yayımlanan "Guardian : The Lonely and Great God" dizisinin reytingleri böyle devam ederse final bölümüne kadar tvN’de şuana kadar yayımlanan tüm dizilerin arasında en fazla reyting alan dizisi olacak.

"Guardian : The Lonely and Great God" dizisi her Cuma & Cumartesi günleri tvN aracılığı ile yayımlanmaktadır.

 

Kaynak: allkpop, soompi