Lee Kwang-Soo’nun “Hwarang” Dizisinden Görüntüleri Yayımlandı + Karakteri Hakkında Bilgi Verildi


Başrolünde Park Seo-Joon, Go Ara ve ‘ZE:A’ grubundan Park Hyung-Sik’in rol aldığı "Hwarang"da konuk oyuncu olarak yer alan Lee Kwang-Soo’nun diziden görüntüleri yayımlandı ve canlandırdığı karakter hakkında bilgi verildi.


Dizinin yapım şirketi, Lee Kwang-Soo’nun bu rol için çok zaman ayırdığını ve ilk senaryo okumaya bile katıldığını açıkladı. Ayrıca, Lee Kwang-Soo’nun canlandırdığı karakterin dizi için kilit/önemli olduğunu belirtti.

Lee Kwang-Soo dizide A-Ro’nın (Go Ara) abisi olan Mak-Moon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri tek başına bir köyde mütevazı bir şekilde büyür ve orada Moo-Myung (Park Seo-Joon) ile tanışarak yakın arkadaş olur. Bu dostluk sayesinde Moo-Myung daha sonra Sun Woo ismini alır. Ayrıca Moo-Myung, Mak-Moon’un sayesinde A-Ro ile tanışır ve 'Hwarang'lara katılır.

Dizi, Silla Krallığı döneminde, "Hwarang" ("Beautiful Knights” / "Güzel Savaşçılar”) adı altında genç erkek savaşçılardan oluşan elit bir grubu anlatmaktadır. "Hwarang" atçılık ve kılıç kullanmaktaki fiziksel yeteneklerinin iyi olmasının yanında mükemmel görünüşleri ile de tanınmaktadırlar.

Dizide Park Seo-Joon, Go Ara ve 'ZE:A' grubundan Park Hyung-Sik’in yanı sıra 'SHINee' grubundan Minho, Do Ji-Han, Joo Yoon-Woo, 'BTS' grubundan V, Seo Ye-Ji, Kim Ji-Su ve Choi Won-Young da rol almaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 19 Aralık 2016 tarihinde yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, allkpop, soompi