Lee Joon Yeni Bir Dizide Erkek Başrol Karakteri Canlandıracak + Jung So-Min'e Diziden Teklif

  Rüzgar Esintisi   |     14-12-2016, 13:54


Lee Joon’un KBS2’nun yeni dizisi "Father is Strange"de başrol karakteri canlandıracağı ve oyuncu Jung So-Min’e dizide kadın başrol karakterini canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.


Dizi, oğulları olduğunu iddia edip bir ailenin içine giren genç bir adamın (Lee Joon) hikâyesini anlatmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise 2014 yapımı "Lovers of Music" dizisinde yönetmen olarak ve 2007 yapımı "I am Sam" dizisinde yapımcı olarak çalışmış olan Lee Jae-Sang oturmaktadır.

Ayrıca dizide yardımcı karakterleri canlandırmaları için usta oyuncular Kim Young-Chul ve Kim Hae-Sook’a teklif götürüldüğü açıklandı.

Dizinin ilk bölümünün Şubat 2017 tarihinde yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, allkpop, allkpop2

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…