Hyun Bin ve Kang So-Ra’nın Sevgili Oldukları Doğrulandı
  • alie
  • 15-12-2016, 12:52


Hyun Bin (34) ve Kang So-Ra’nın (26) sevgili oldukları her iki oyuncunun ajansı tarafından doğrulandı.


Dün geç saatlerde Sports Donga Hyun Bin ve Kang So-Ra’nın sevgili olduklarını bildiren bir haber yayımladı ve çok geçmeden çıkan haber ile ilgili her iki oyuncunun ajansı tarafından bir açıklama yapıldı.

Hyun Bin’in ajansı, VAST Entertainment, "İki ay önce, Ekim ayında, her iki oyuncu ilk defa diğer personellerinde katıldığı bir iş görüşmesinde bir araya geldi. İş görüşmesinden sonra ikili birbirlerine tavsiye veren ve birbirlerinin endişelerini paylaşan iyi birer sunbae-hoobaes oldular. Birbirlerini [sevgili olarak] görmeye başlamalarının üzerinden sadece birkaç gün geçti ve bu yüzden ikili bu konuda çok temkinli davranmaktadır. İlişkilerinin, ulus için tartışmalı bir zamanda ortaya çıktığı için bizde bu konuda oldukça temkinli davranıyoruz. Ancak lütfen onların ilişkisini sıcak bir şekilde karşılayın ve gelecekteki oyunculuk projeleri için onlardan destek ve teşviklerinizi eksik etmeyin.” şeklinde bir açıklamada bulundu.

Kang So-Ra’nın ajansı, Plum Entertainment, "İkili sadece yarım aydan (iki hafta civarı) beri çıktıkları için ilişkileri daha çok yeni ve bu yüzden bu konuda çok temkinliyiz. Lütfen onlara karşı anlayışlı davranın.” dedi.

Yeni ünlü çiftimizi tebrik ediyoruz!

 

Kaynak: allkpop, hancinema, soompi