Jung So-Min’in “Father is Strange” Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti + Dizi Karakterleri Hakkında Bilgi Verildi

  alie   |     16-12-2016, 15:34


Oyuncu Jung So-Min’in başrolünde Lee Joon’un rol aldığı "Father is Strange" dizisinde kadın başrol karakterini canlandıracağı onaylandı ve dizinin ana karakterleri hakkında bilgi verildi.


Dizi, oğulları olduğunu iddia edip bir ailenin içine giren genç bir adamın (Lee Joon) hikâyesini anlatmaktadır.

Jung So-Min dizide dört çocuklu ailenin üçüncü çocuğu olan Byun Mi-Young karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, bir eğlence şirketinde stajyer olarak çalışmaya başlar ve Ahn Joong-Hee’ye (Lee Joon) âşık olur.

Erkek başrol karakterini canlandıracak olan Lee Joon ise dizide bir oyuncu olan Ahn Joong-Hee karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, eskiden bir kpop grubunun üyesiydi. O, dört çocuklu bir ailenin karşısına çıkar ve onlarla beraber yaşamaya başlar.

Oyuncu Kim So-Yeon ise dizide önemli karakterlerden birisi, Byun Mi-Young’ın (Jung So-Min) ablası ve dört çocuklu ailenin ikinci çocuğu olan Byun Hye-Young karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, güzel olduğu kadar da zeki birisidir. Bu yüzden ailesi tarafından gurur duyulan bir avukattır.

Ayrıca dizide rol alması için eski 'Tara' grubundan Hwa Young'a teklif götürüldü. Eğer oyuncu teklifi kabul ederse dizide dört çocuklu ailenin en küçük çocuğunu canlandıracak.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise 2014 yapımı "Lovers of Music" dizisinde yönetmen olarak ve 2007 yapımı "I am Sam" dizisinde yapımcı olarak çalışmış olan Lee Jae-Sang oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün Şubat 2017 tarihinde yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, allkpop, soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…