Jung So-Min’in “Father is Strange” Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti + Dizi Karakterleri Hakkında Bilgi Verildi
  • alie
  • 16-12-2016, 15:34


Oyuncu Jung So-Min’in başrolünde Lee Joon’un rol aldığı "Father is Strange" dizisinde kadın başrol karakterini canlandıracağı onaylandı ve dizinin ana karakterleri hakkında bilgi verildi.


Dizi, oğulları olduğunu iddia edip bir ailenin içine giren genç bir adamın (Lee Joon) hikâyesini anlatmaktadır.

Jung So-Min dizide dört çocuklu ailenin üçüncü çocuğu olan Byun Mi-Young karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, bir eğlence şirketinde stajyer olarak çalışmaya başlar ve Ahn Joong-Hee’ye (Lee Joon) âşık olur.

Erkek başrol karakterini canlandıracak olan Lee Joon ise dizide bir oyuncu olan Ahn Joong-Hee karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, eskiden bir kpop grubunun üyesiydi. O, dört çocuklu bir ailenin karşısına çıkar ve onlarla beraber yaşamaya başlar.

Oyuncu Kim So-Yeon ise dizide önemli karakterlerden birisi, Byun Mi-Young’ın (Jung So-Min) ablası ve dört çocuklu ailenin ikinci çocuğu olan Byun Hye-Young karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, güzel olduğu kadar da zeki birisidir. Bu yüzden ailesi tarafından gurur duyulan bir avukattır.

Ayrıca dizide rol alması için eski 'Tara' grubundan Hwa Young'a teklif götürüldü. Eğer oyuncu teklifi kabul ederse dizide dört çocuklu ailenin en küçük çocuğunu canlandıracak.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise 2014 yapımı "Lovers of Music" dizisinde yönetmen olarak ve 2007 yapımı "I am Sam" dizisinde yapımcı olarak çalışmış olan Lee Jae-Sang oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün Şubat 2017 tarihinde yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, allkpop, soompi