Park Shin-Hye, “Kill Me, Heal Me” Dizisinin Senaristi İle Çalışabilir

  Maysa   |     17-12-2016, 14:43


Oyuncu Park Shin-Hye’nin "Kill Me, Heal Me" dizisinin senaristi Jin Soo-Wan’un yeni dizisi "Chicago Typewriter"den teklif aldığı açıklandı.


Park Shin-Hye’nin ajansı, S.A.L.T. Entertainment bu konu ile ilgili, "Park Shin-Hye resmi olarak tvN’in Cuma & Cumartesi dizisi 'Chicago Typewriter'deki rolü üstlenmedi.” dedi.

Başka bir haber kaynağına göre ise dün günün erken saatlerinde dizinin özetinin Park Shin-Hye’ye gönderildiğini açıkladı.

Bu arada, "Chicago Typewriter" dizisinin şimdiye kadar sadece özeti hazırlandı. Bu yüzden de senaryo tam olarak tamamlanmadan oyuncu veya personel değişikliğini onaylamamayı ve gelecek aylarda dizinin çekimlerine başlamayı planladıkları bildirildi. Dizinin ilk bölümünün başrolünde Lee Je-Hoon ve Shin Min-A’nın rol aldığı "Tomorrow With You" dizisinin final yapmasının ardından aynı yayın diliminde, Mart ayında, yayımlanması bekleniliyor.

Ayrıca senarist Jin Soo-Wan "Kill Me, Heal Me" dizisinin yanı sıra hit olmuş "The Moon Embracing The Sun" dizisini de kaleme almıştır.

"Chicago Typewriter" dizisinin yönetmen koltuğunda ise "On the Way to the Airport", "My Beautiful Bride" ve "Emergency Couple" dizilerinde çalışmış olan Kim Cheol-Kyu oturmaktadır.

 

Kaynak: dramabeans, soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…