“Strong Woman Do Bong-Soon” Dizisinin İlk Senaryo Okumasından Görüntüleri Yayımlandı [Fotoğraf]
  • alie
  • 22-12-2016, 14:07


Başrollerinde Park Bo-Young, Park Hyung-Sik ve Ji Soo’nun rol aldığı "Strong Woman Do Bong-Soon" dizisinin ilk senaryo okumasından görüntüler yayımlandı.


İlk senaryo okuma 29 Ekim 2016 tarihinde Sangam, Seul, Güney Kore’deki JTBC binasında düzenlendi.

Dizi, fiziksel olarak güçlü bir kadın olan Do Bong-Soon (Park Bo-Young) ile bir CEO olan An Min-Hyuk (Park Hyung-Sik) arasındaki aşkı anlatmaktadır.

Park Bo-Young dizide normal bir kadına göre oldukça güçlü olan Do Bong-Soon karakterini canlandırmaktadır.

Park Hyung-Sik dizide seçkin bir oyun şirketinin CEO olan An Min-Hyuk karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri sevimli birisidir.

Ji Soo dizide çaylak bir dedektif olan Kook Doo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri,dürüst ve prensiplere sahip birisidir. O, Do Bong-Soon’u (Park Bo-Young) uzun zamandır tek taraflı olarak sevmektedir. O, Do Bong-Soon ve An Min-Hyuk (Park Hyung-Sik) arasında bir aşk üçgeni vardır.

Ayrıca dizide oyuncu Jun Suk-Ho yardımcı karakteri canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2009 yapımı "Postman to Heaven" filminin yanı sıra 2016 yapımı "Ms. Temper & Nam Jung-Gi", 2015 yapımı "Orange Marmalade", 2010 yapımı "Bad Guy" ve 2004 yapımı "Sorry, I Love You" dizilerinde çalışmış olan Lee Hyeong-Min oturmaktadır. Dizinin senaristliğini ise 2015 yapımı "My Love Eun-Dong" dizisinin kaleme alan Baek Mi-Kyeong yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 2017 yılının Şubat ayında yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki