“The Package” Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı
  • alie
  • 1-01-2017, 14:50


Başrolünde Lee Yeon-Hee ve 'CNBLUE' grubundan Jung Yong-Hwa’nın rol aldığı "The Package" dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.


Yayımlanan fragmanda izleyicilerin yeni yılı kutlanmaktadır.

Dizi, Fransa’da çalışan Yoon So-So (Lee Yeon-Hee) adlı bir tur rehberi ve onun rehberlik ettiği turist kafilesindeki insanların etrafında dönmektedir. Onlar birbirlerinin kişisel hayatlarına karışmak istememelerine rağmen seyahatleri sırasında birbirleri ile yakınlaşacaklar ve iyi birer dost olacaklar.

Lee Yeon-Hee dizide Fransa’da bir tur rehberi olan Yoon So-So karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, Fransa’da eğitim görmüştür.

Jung Yong-Hwa dizide San Ma-Roo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, kız arkadaşı tarafından terk edildikten sonra Fransa’ya tatile gitmeye karar verir.

Ayrıca Choi Woo-Sik, Yoon Park, Ha Shi-Eun, Jeong Gyu-Su, Lee Ji-Hyeon ve Park Yoo-Na dizide yardımcı karakterleri canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2014 - 2015 yapımı "What Happens to My Family?" ve 2013 yapımı "The Queen of Office" dizilerinde çalışmış olan Jeon Chang-Geun otururken dizinin senaristliğini 2013 yapımı "7th Grade Civil Servant", 2010 yapımı "Fugitive", 2010 yapımı " The Slave Hunters" dizilerini ve 2014 yapımı "The Pirates", 2009 yapımı "My Girlfriend is an Agent" filmlerini kaleme alan Chun Sung-Il yapacaktır.

Dizinin ilk bölümünün Nisan 2017 tarihinde yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: hancinema, jtbc