“Chief Kim” Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı
  • alie
  • 2-01-2017, 15:52

 

Başrolünde Nam Goong-MinNam Sang-Mi ve '2PM' grubundanJunho’nun rol aldığı "Chief Kim" dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.

 

Dizi, güçlüler tarafından ezilmiş çalışanların arkasını kollayan ve onlar için mücadele eden bir şirket yönetici olan Kim Gwan-Chul’un (Nam Goong-Min) hikâyesini anlatmaktadır.

Nam Goong-Min dizide bir şirkette bölüm şefliği yapan Kim Gwan-Chul karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, eskiden bir muhasebecilik yapan, prensipleri olan ve oldukça sağduyulu davran birisidir. Ancak bütün bunlara rağmen muziplikleri ile ünlüdür.

Nam Sang-Mi dizide Kim Gwan-Chul (Nam Goong-Min) ile aynı şirkette çalışan Yoon Ha-Kyung karakterini canlandırmaktadır. O, şirkete asistan müdürü olarak çalışmaktadır. Onun karakteri soğuk ve bencil birisi gibi görünmesine rağmen aslında gerçekten iyi kalpli birisidir ve çalışanları ile arası oldukça iyidir.

Junho dizide bir şirkette müdür olarak çalışan Seo Yool karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri oldukça zeki ve karizmatik birisidir.

Dizinin senaristliğini ise 2015 yapımı "Blood", 2013 yapımı "Good Doctor" ve 4 sezonu yayımlanan "God's Quiz" dizilerini kaleme alan Park Jae-Bum yapmaktadır.

"Chief Kim" dizisinin ilk bölümünün 25 Ocak’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: kbs