“Queen of Ring” Dizisinin Afişleri Yayımlandı

  Maysa   |     18-01-2017, 16:05


Başrolünde Kim Seul-Gi ve Ahn Hyo-Seop rol aldığı "Queen of Ring" dizisinin iki afişi yayımlandı.


Toplam 3 bölümden oluşan dizi, çirkin bir kız olan Nan-Hee’nin (Kim Seul-Gi) aile sırrına sahip büyülü bir altın yüzüğü takmasının ardından gelişen olayları konu almaktadır. Yakışıklı ama bir o kadar da soğuk kalpli olan Se-Gun (Ahn Hyo-Seop) Nan-Hee’nin taktığı büyülü altın yüzük sayesinde onu çok güzel ve ideal tipi gibi olarak görmeye başlar.

Dizide, Kim Seul-Gi ve Ahn Hyo-Seop yanı sıra dizide Yoon So-Hee ve Lee Tae-Sun da rol almaktadır.

Ayrıca dizinin yönetmen koltuğunda 2016 yapımı "Happy Ending Once Again" çalışmış olan Kwon Sung-Chan otururken dizinin senaristliğini 2015 yapımı "Divorce Lawyer in Love" dizisini kaleme alan Kim A-Jung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 9 Mart’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…