Joo Won ve BoA’nın İlişkisi Doğrulandı
  • Maysa
  • 18-01-2017, 17:07


2017 yılının yeni ünlü çifti oyuncu Joo Won ve oyuncu-şarkıcı BoA oldu.


Yerel bir medya kaynağı olan TV Report, oyuncu Joo Won (1987 doğumlu) ve şarkıcı-oyuncu BoA’nın (1986 doğumlu) bir tanıdıkları aracılığı ile tanıştıkları ve kısa sürede yakınlaştıklarını bildirdi. Birçok ortak yönleri ve hobileri olması onların birbirine yakınlaşmasındaki en önemli faktörlerden birisidir. Her ikisi de yürüyüş yapmaktan, golftan hoşlanmaktadır ve sağlıklı yaşam biçimlerinin yanı sıra her ikisinin de müzik zevkleri aynıdır.

Joo Won ve BoA’ya yakın bir kaynağın yaptığı açıklamaya göre ise ikisini benzer zevkleri ve hobileri olması nedeni ile iyi iletişim kurabilen ‘kalpleri çarptıran bir çift’ olarak nitelendirdi. "Onların birbirlerini sevmelerini ve birbirlerine özen göstererek çıkmalarını görmek çok hoş bir şey. Çevrelerindeki bir çok kişi çiti kıskanıyor.” şeklinde açıklamada bulundu.

Çıkan haberler üzerine çok geçmeden Joo Won’un ajansı bir açıklama yaparak ikilinin ilişkisini doğruladı. Joo Won’un ajansı ikilinin geçtiğimiz yılın onlarına doğru çıkmaya başladıklarını ancak Joo Won’un çekimlerinden dolayı daha fazla bilgi edinmenin zor olduğunu bildirdi.

Yeni çiftimizi tebrik ediyoruz.

 

Kaynak: soompi