Oyuncu Kim Tae-Hee ve Oyuncu-Şarkıcı Rain Evlendi

  Maysa   |     20-01-2017, 19:05


Oyuncu Kim Tae-Hee ve oyuncu-şarkıcı Rain 19 Ocak’ta saat 14:00’da Seul, Jongno Bölgesi'ndeki bir katedralde düzenlenen sade bir düğün töreni ile evlendi.


Kim Tae-Hee kilise düğününde beyaz, diz boyu sade bir elbise giydi. Bir kaynağa göre Seul Ulusal Üniversitesi, Moda Tasarımı Bölümünden mezun olan Kim Tae-Hee kumaşlarını kendi seçerek törende giydiği kıyafeti kendi tasarladı.

Kilisede düzenlenen sade bir törenin ardından Yeouido’daki bir restoranda resepsiyon verildi. Burada Rain’in vaftiz babası olan oyuncu Ahn Sung-Ki, Park Jin-Young, PSY, Lee Honey, 'g.o.d' grubundan Park Joon-Hyung, Kim Tae-Woo ve Yoon Kye-Sang olmak üzere toplam 50 konuk ağırlandı.

Ayrıca Rain’in ajansı, Rain Company’den bir kaynak, "Bir balayı planlamadılar. Onlar acele ile hazırlandılar ve tutumlu olmak istediler.” dedi.

Bugün ise Kim Tae-Hee kendi el yazısı ile teşekkürlerini ilettiği bir not yayımladı.

"Merhaba, Ben Kim Tae-Hee.

Her şeyden önce, kısa bir zamanda verdiğimiz davetiyeye rağmen düğüne gelen herkese teşekkürlerimi iletmek isterim.

Bugün, evli bir çift olarak hayatımıza başladığımız ilk günümüz. Hayranlarımızın bize gönderdiği iyi dileklerden dolayı da çok mutluyum.

Hayat ortağı olarak birbirimize bağlı olmayı ve hayatımızın sonuna kadar birlikte yaşamayı umut ediyoruz.

Bir eş ve bir oyuncu olarak elimden gelenin en iyisini yaparak geri döneceğim.

Soğuk havaya dikkat edin ve mutlu bir yıl geçirin.

Tekrar teşekkür ederim.”

 

Kaynak: soompi, hancinema

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…