Jung Hae-In, Lee Sang-Yeob ve Kim Min-Jae “While You Were Sleeping” Kadrosunda
  • Maysa
  • 22-01-2017, 15:06


Oyuncu Jung Hae-In, Lee Sang-Yeob ve Kim Min-Jae, başrolünde Lee Jong-Suk ve 'Miss A' grubundan Suzy’nin rol aldığı "While You Were Sleeping" dizisinde yardımcı karakterleri canlandıracağı açıklandı. 


Dizi, rüyalarında başkaların başına gelen talihsiz olayları görebilen bir kadın (Suzy) ile kadının rüyalarının gerçekleşmesini önlemek için elinden gelen her şeyi yapan (Lee Jong-Suk) bir savcının hikâyesini anlatmaktadır.

Kim Min-Jae dizide Lee Jong-Suk’un canlandırdığı savcının erkek kardeşini ve bir lise öğrencisini canlandıracak. O, babası gibi bir polis olma hayali kurmaktadır ancak iyi notları bulunmamaktadır. Onun karakteri, oldukça neşeli birisidir.

Dizinin senaristliğini 2011 yapımı "Dream High", 2013 yapımı "I Can Hear Your Voice", 2014 – 2015 yapımı "Pinocchio" ve 2016 yapımı "Page Turner" gibi hit yapmış dizileri kaleme alan Park Hye-Ryun yapmaktadır.

Dizinin yönetmenliğini ise 2013 - 2014 yapımı "You Who Came From the Stars" ve 2016 yapımı "Doctors" gibi büyük başarı elde etmiş dizilerde çalışmış olan Oh Choong-Hwan üstleneceği açıklandı.

Şubat ayında çekimlerine başlanması planlanan dizinin bu yıl yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: hancinema