“Dong Yi” Dizisinin Oyuncuları Park Ha-Sun'un Düğün Törenine Katıldı

  Maysa   |     24-01-2017, 17:46


Park Ha-Sun’un 2010 yapımı "Dong Yi" dizisinden rol arkadaşları; Han Hyo-Joo, Ji Jin-Hee, Lee So-Yeon, Bae Soo-Bin, Lee Kwang-Soo ve Jung Yoo-Mi onu düğün töreninde yalnız bırakmadılar.


Jung Yoo-Mi sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğraf ile birlikte çifte iyi dileklerini sundu. "Çift için çok mutlu olduk. Umarız her zaman mutlu olurlar. Ha-Sun tebrikler.”

Yayımlanan fotoğrafta Han Hyo-Joo, Ji Jin-Hee, Lee So-Yeon, Bae Soo-Bin, Lee Kwang-Soo ve Jung Yoo-Mi Hanbok giymiş çift ile beraber oldukça mutlu görünüyorlar.

Park Ha-Sun "Dong Yi" dizisinde Kraliçe Inhyeon rolünü canlandırmıştı.

Ryu Soo-Young ve Park Ha-Sun 22 Ocak 2017 tarihinde basına kapalı bir düğün töreni ile evlendi.

İlgili haber: Oyuncu Ryu Soo-Young ve Oyuncu Park Ha-Sun Evlendi

 

Kaynak: allkpop, hancinema

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…