“Strong Woman Do Bong-Soon” Dizisinin Dört Yeni Afişi Yayımlandı


Başrollerinde Park Bo-Young, Park Hyung-Sik ve Ji Soo’nun rol aldığı "Strong Woman Do Bong-Soon" dizisinin dört yeni afişi yayımlandı.


Dizi, fiziksel olarak güçlü bir kadın olan Do Bong-Soon (Park Bo-Young) ile bir CEO olan An Min-Hyuk (Park Hyung-Sik) arasındaki aşkı anlatmaktadır.

Yayımlanan ana afişte "İçimde bir hulk var.” yazmaktadır.

Park Bo-Young’ın karakter afişinde ise "Kadınsı ne demek?” yazmaktadır. Afiş onun herkür kadar güçlü olmasına rağmen saf bir bayan olduğunu vurgulamaktadır.

Park Bo-Young dizide normal bir kadına göre oldukça güçlü olan Do Bong-Soon karakterini canlandırmaktadır. Onun olağanüstü gücü dikkat etmeden dokunduğu bir şeyin kırılmasına neden olmaktadır. Onun karakteri, bir aile şirketinin mirasçısı olan An Min-Hyuk’un (Park Hyung-Sik) koruması olur.

Park Hyung-Sik'in karakter afişinde "Erkekçe ne demek?” yazmaktadır. Afiş onun ölümcül bir cazibe taşıyan bir adam olarak tanımlamaktadır. Ayrıca afişte kelime oyunu yapılmaktadır. Korece yazan kelimenin son karakterinde "çekicilik” ve "güç” kavramları kullanılmıştır.

Park Hyung-Sik dizide seçkin bir oyun şirketinin CEO olan An Min-Hyuk karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri sevimli birisidir.

Son olarak Ji Soo'nun karakter afişinde "Siz tam olarak ne türde insanlarsınız?” yazmaktadır. Afişte bakışları ve yüzündeki yara bandı ile onun sert ve erkeksi biri olduğu gösterilmektedir.

Ji Soo dizide çaylak bir dedektif olan Kook Doo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, dürüst ve prensiplere sahip birisidir. O ve Do Bong-Soon (Park Bo-Young) uzun zamandır arkadaştır. Ayrıca Bong-Soon uzun zamandır Kook Do'yu tek taraflı olarak sevmektedir.

Ayrıca dizide oyuncu Jun Suk-Ho yardımcı karakteri canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2009 yapımı "Postman to Heaven" filminin yanı sıra 2016 yapımı "Ms. Temper & Nam Jung-Gi", 2015 yapımı "Orange Marmalade", 2010 yapımı "Bad Guy" ve 2004 yapımı "Sorry, I Love You" dizilerinde çalışmış olan Lee Hyeong-Min oturmaktadır. Dizinin senaristliğini ise 2015 yapımı "My Love Eun-Dong" dizisinin kaleme alan Baek Mi-Kyeong yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 24 Şubat'ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, allkpop