Park Ki-Woong’a “Cheese in the Trap” Filminden Teklif Götürüldü


Oyuncu Park Ki-Woong’a, başrolünde Park Hae-Jin ve Oh Yeon-Seo’nun rol aldığı "Cheese in the Trap” filminde Baek In-Ho karakterini canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.


Soon Ggi tarafından yazılan "Cheese in the Trap" adlı bir webtoon'e dayanan film, üniversitede okuyan Hong-Seol (Oh Yeon-Seo) ile onun sunbaeyi Yoo-Jung (Park Hae-Jin) arasındaki hassas ilişkiyi konu almaktadır. Ayrıca 2016 yılında webtoon "Cheese in the Trap" adı altında dizi versiyonu yayımlanmıştır.

Park Ki-Woong teklifi kabul ederse filmde bir zamanlar piyano dahisi olarak anılan Baek In-Ho karakterini canlandıracaktır. Baek In-Ho bir sakatlık geçirir ve bu yüzden piyano çalamaz hale gelir. Şimdi ise ne yapmak istediğini bilmemektedir. Gençken ona ve ablasına Yoo-Jung'un (Park Hae-Jin) ailesi bakmaya başlar. Bu yüzden o, Yoo-Jung'u çok iyi tanımaktadır. Onun karakteri, özgür bir ruha sahip, sert ve asi birisidir. Gücü ve eşsiz bir görünüm ile başları döndürmektedir. Ayrıca o, Hong-Seol'un (Oh Yeon-Seo) aşkı için mücadele etmektedir.

Baek In-Ho karakterini canlandıracak oyuncu kesinleştikten sonra filmin çekimlerine Nisan ayında başlanması planlanılıyor.

Peki siz filmin ana kadrosu hakkında ne düşünüyorsunuz?

 

Kaynak: soompi