“Part Time Spy” Filminin İlk Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     2-02-2017, 19:54


Başrollerinde Kang Ye-Won, Han Chae-Ah ve Nam Goong-Min’in rol aldığı "Part Time Spy" ilk fragmanı yayımlandı.


Aksiyon-komedi türündeki filmin konusu, Jang Young-Sil (Kang Ye-Won) NSA’de (Ulusal Güvenlik Ajansı) zorlukla sözleşmeli bir iş bulur. Na Jung-An (Han Chae-Ah) ise ağzı bozuk bir dedektiftir. Bir gün, sesli kimlik dolandırıcılığı ile NSA birimindeki patronlarının büyük miktarda parası çalınır. Bunun üzerine Na Jung-An’ın başında olduğu bir takım kurularak dolandırıcıların peşine düşülür. Jang Young-Sil için tam zamanlı bir işin kapıları aralanmıştır.

Filmin Mart ayında Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…