Yoo Ah-In’e “Chicago Typewriter” Dizisinden Teklif Götürüldü


Oyuncu Yo Ah-In’in "Kill Me, Heal Me" dizisinin senaristi Jin Soo-Wan’un yeni dizisi "Chicago Typewriter"den teklif aldığı açıklandı.


Dizi, 1930’lu yıllarda Japon sömürgesi altında yaşayan ve reenkarnasyon ile günümüzde tekrar dünyaya gelen yazarların etrafında dönmektedir. Günümüzde bu yazarlardan biri kitapları çok satan bir yazar, biri hayalet yazar ve diğeri ise kitapları çok satan yazarın anti-fanı olarak yaşamaktadır.

Yo Ah-In eğer teklifi kabul ederse dizide kitapları çok satan bir yazar olan Han Se-Joo karakterini canlandıracak. Film yıldızlarını aratmayacak bir görünüme sahip olduğu için ona 'Edebiyat Dünyasının İdolü' denmektedir. Onun karakteri melankolik, hassas ve çekingen bir kişiliğe sahip olmasına rağmen huysuzun tekidir.

Geçtiğimiz aylarda oyuncu Park Shin-Hye’nin de diziden kadın başrol karakteri canlandırması için teklif aldığı açıklanmıştı.

Ayrıca senarist Jin Soo-Wan "Kill Me, Heal Me" dizisinin yanı sıra hit olmuş "The Moon Embracing The Sun" dizisini de kaleme almıştır. "Chicago Typewriter" dizisinin yönetmen koltuğunda ise "On the Way to the Airport", "My Beautiful Bride" ve "Emergency Couple" dizilerinde çalışmış olan Kim Cheol-Kyu oturmaktadır.

Bu arada bir sonraki projesine hazırlanan Yo Ah-In hakkındaki raporlarda insanlar onun askerlik için muayene olmaya ne zaman başvuracağını merak ediyor. Geçen Aralık ayında üçüncü kez olduğu tıbbi muayenede ‘yeniden değerlendirilmeye ihtiyacı var.’ raporu almıştı. Geçmişte yaşadığı omuz sakatlığından dolayı muayeneden geçmekte sorun yaşayan oyuncu askere gitmeyi sürekli ertelemek zorunda kalmaktadır.

"Chicago Typewriter" dizisinin ilk bölümünün önümüzdeki Mart ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, dramabeans, soompi