“While You Were Sleeping” Ana Karakterleri Hakkında Bilgi


SBS’in yaklaşan "While You Were Sleeping" dizisinde Lee Jong-Suk, 'Miss A' grubundan Suzy ve Lee Sang-Yeob’ın canlandırdığı karakterler hakkında bilgi verildi.


Dizi, rüyalarında başkaların başına gelen talihsiz olayları görebilen bir kadın (Suzy) ile kadının rüyalarının gerçekleşmesini önlemek için elinden gelen her şeyi yapan (Lee Jong-Suk) bir savcının hikâyesini anlatmaktadır.

Lee Jong-Suk dizide patavatsız ve duygularını belli etmeyen bir ceza savcısını canlandırmaktadır. Onun karakteri antisosyal birisidir. Bu yapısı davaları incelerken duygularını katmamasını sağlar ve böylece kariyerinde profesyonel olarak anılmasını sağlar.

Suzy dizide rüyaları gerçekleşen bir kadını canlandırmaktadır. Onun karakteri taktığı gözlüğü ve saçını hep atkuyruğu şeklinde toplaması ile gösterişsiz birisidir. O, işsiz birisidir ve bu konuda da oldukça hassastır. İşsiz olması onun yüzüne vurulduğunda sinirlenmektedir.

Lee Sang-Yeob dizide ünlü bir eski bir savcıyı canlandırmaktadır. Onun karakteri şimdilerde ise bir ceza avukatını canlandırmaktadır ve ücreti oldukça pahalıdır.

Dizide Lee Jong-Suk, Suzy ve Lee Sang-Yeob’ın yanı sıra Jung Hae-InKo Sung-Hee ve Park Jin-Joo da rol almaktadır.

Dizinin senaristliğini 2011 yapımı "Dream High", 2013 yapımı "I Can Hear Your Voice", 2014 – 2015 yapımı "Pinocchio" ve 2016 yapımı "Page Turner" gibi hit yapmış dizileri kaleme alan Park Hye-Ryun yapmaktadır. Dizinin yönetmenliğini ise 2013 - 2014 yapımı "You Who Came From the Stars" ve 2016 yapımı "Doctors" gibi büyük başarı elde etmiş dizilerde çalışmış olan Oh Choong-Hwan üstleneceği açıklandı.

Bu ay çekimlerine başlanması planlanan dizinin bu yıl yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: hancinema1, hancinema2