Park Ki-Woong “Cheese in the Trap” Filminde Rol Alacak


Oyuncu Park Ki-Woong’un, başrolünde Park Hae-Jin ve Oh Yeon-Seo’nun rol aldığı "Cheese in the Trap” filminde Baek In-Ho karakterini canlandıracağı filmin yapım şirketi tarafından doğrulandı.


Soon Ggi tarafından yazılan "Cheese in the Trap" adlı bir webtoon'e dayanan film, üniversitede okuyan Hong-Seol (Oh Yeon-Seo) ile onun sunbaeyi Yoo-Jung (Park Hae-Jin) arasındaki hassas ilişkiyi konu almaktadır. Ayrıca 2016 yılında webtoon "Cheese in the Trap" adı altında dizi versiyonu yayımlanmıştır.

Park Ki-Woong filmde bir zamanlar piyano dahisi olarak anılan Baek In-Ho karakterini canlandıracaktır. Baek In-Ho bir sakatlık geçirir ve bu yüzden piyano çalamaz hale gelir. Şimdi ise ne yapmak istediğini bilmemektedir. Gençken ona ve ablasına Yoo-Jung'un (Park Hae-Jin) ailesi bakmaya başlar. Bu yüzden o, Yoo-Jung'u çok iyi tanımaktadır. Onun karakteri, özgür bir ruha sahip, sert ve asi birisidir. Gücü ve eşsiz bir görünüm ile başları döndürmektedir. Ayrıca o, Hong-Seol'un (Oh Yeon-Seo) aşkı için mücadele etmektedir.

Filmin bu yıl Güney Kore'de gösterime girmesi planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, allkpop, asianwiki