“The Liar and His Lover” Dizisinin Karakter Fragmanları Yayımlandı
  • Maysa
  • 11-02-2017, 14:40


Başrollerinde Lee Hyun-Woo ve 'Red Velvet' grubundan Joy’un rol aldığı "The Liar and His Lover" dizisinin karakter fragmanları yayımlandı.


Kotomi Aoki tarafından yazılan "Kanojo wa Uso o Aishisugiteru" adlı mangaya dayanan dizi, bir bestecinin (Lee Hyun-Woo) aşkını konu almaktadır.

Fragmanda Kang Han-Kyeol karakterini canlandıran Lee Hyun-Woo, "Bugün tekrar yalan söylüyorum. Çünkü gerçek duygularımın ortaya çıkmasından korkuyorum, yanında kalabilmek için yalan söylüyorum." demektedir.

Lee Hyun-Woo dizide mükemmel bir besteci olan Kang Han-Kyeol karakterini canlandırmaktadır. O, bestelerini yaparken başkalarının sesinden ilham almaktadır. Ayrıca, gerçek kimliğini herkesten saklamaktadır. Onun karakteri, pervasız birisidir ancak konu aşka gelince çok dikkatlidir. Bir gün, mükemmel bir sese sahip olan Yoon So-Rim (Joy) ile karşılaşan Han-Kyeol ona aşık olur.

Yoon So-Rim karakterini canlandıran Joy ise fragmanda, "Birisine aşık oldum. O benim ilk aşkım. Ancak o bana yalan söylemeye devam ediyor." demektedir.

Joy dizide bir lise öğrencisi olan Yoon So-Rim karakterini canlandırmaktadır. O, mükemmel bir sese sahiptir.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2016 yapımı "Marriage Contract", 2014 – 2015 yapımı "Pride and Prejudice" ve 2007 yapımı "Time Between Dog and Wolf" dizilerinde çalışmış olan Kim Jin-Min oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın 13 Mart’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, soompi, allkpop