“The Liar and His Lover” Dizisinin Karakter Fragmanları Yayımlandı

  Maysa   |     11-02-2017, 14:40


Başrollerinde Lee Hyun-Woo ve 'Red Velvet' grubundan Joy’un rol aldığı "The Liar and His Lover" dizisinin karakter fragmanları yayımlandı.


Kotomi Aoki tarafından yazılan "Kanojo wa Uso o Aishisugiteru" adlı mangaya dayanan dizi, bir bestecinin (Lee Hyun-Woo) aşkını konu almaktadır.

Fragmanda Kang Han-Kyeol karakterini canlandıran Lee Hyun-Woo, "Bugün tekrar yalan söylüyorum. Çünkü gerçek duygularımın ortaya çıkmasından korkuyorum, yanında kalabilmek için yalan söylüyorum." demektedir.

Lee Hyun-Woo dizide mükemmel bir besteci olan Kang Han-Kyeol karakterini canlandırmaktadır. O, bestelerini yaparken başkalarının sesinden ilham almaktadır. Ayrıca, gerçek kimliğini herkesten saklamaktadır. Onun karakteri, pervasız birisidir ancak konu aşka gelince çok dikkatlidir. Bir gün, mükemmel bir sese sahip olan Yoon So-Rim (Joy) ile karşılaşan Han-Kyeol ona aşık olur.

Yoon So-Rim karakterini canlandıran Joy ise fragmanda, "Birisine aşık oldum. O benim ilk aşkım. Ancak o bana yalan söylemeye devam ediyor." demektedir.

Joy dizide bir lise öğrencisi olan Yoon So-Rim karakterini canlandırmaktadır. O, mükemmel bir sese sahiptir.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2016 yapımı "Marriage Contract", 2014 – 2015 yapımı "Pride and Prejudice" ve 2007 yapımı "Time Between Dog and Wolf" dizilerinde çalışmış olan Kim Jin-Min oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın 13 Mart’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, soompi, allkpop

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…