“Hwarang”ın Gelecek Bölümlerinde "V" Kilit Rolde Olacak

  Maysa   |     14-02-2017, 14:58


'BTS' grubundan V’in "Hwarang" dizisinin gelecek bölümlerinde dizinin hikâyesini kızıştıracak kilit bir rolde olacağı açıklandı.


Yayımlanan yeni ön izlemede Sun Woo karakterini canlandıran Park Seo-Joon ve Han-Sung karakterini canlandıran V yan yana oturmaktadır. Her zamanki gibi Han-Sung’un yüzünde parlak bir gülümseme varken Sun Woo’da samimi görünüyor. Bir şeyler hakkında birbirlerine söz veriyor gibi görünmekteler.

Bir önceki bölümde [17. bölüm] Han-Sung’un dedesi ile görüşmesi Han-Sung’u kilit bir role taşımasının belirtileri olarak yorumlanabilir.

Diğer bir görüntüde ise Han-Sung oldukça ciddi görünmektedir. O, Hwarang savaşçıları arasında her zaman parlak ve neşeli bir kişiliğe sahipken elinde tutuğu mektubun ona verdiği rahatsızlığı görebiliyoruz.

"Hwarang" dizisinin personellerinden biri, ""Hwarang" dizisinin bugün yayımlanacak olan bölümünde [18. bölüm] hikayenin kızışmasında Han Sung’un kilit bir rolü olacak. Kim Tae-Hyung (V) tutkulu bir şekilde bu sahnelerin üstesinden geldi. Lütfen, Kim Tae-Hyung’un bu sahnlerinde gösterdiği performansı ve Park Seo-Joon ile olan dostluğunu görmek için bekleyin.” şeklinde bir imada bulundu.

Sun Woo ve Han Sung’un arasındaki söz ve Han Sung’un elinde tutuğu mektubun içeriği bugün yayımlanacak olan dizinin 18. bölümünde açıklanacak.

 

Kaynak: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…