“Hwarang”ın Gelecek Bölümlerinde "V" Kilit Rolde Olacak
  • Maysa
  • 14-02-2017, 14:58


'BTS' grubundan V’in "Hwarang" dizisinin gelecek bölümlerinde dizinin hikâyesini kızıştıracak kilit bir rolde olacağı açıklandı.


Yayımlanan yeni ön izlemede Sun Woo karakterini canlandıran Park Seo-Joon ve Han-Sung karakterini canlandıran V yan yana oturmaktadır. Her zamanki gibi Han-Sung’un yüzünde parlak bir gülümseme varken Sun Woo’da samimi görünüyor. Bir şeyler hakkında birbirlerine söz veriyor gibi görünmekteler.

Bir önceki bölümde [17. bölüm] Han-Sung’un dedesi ile görüşmesi Han-Sung’u kilit bir role taşımasının belirtileri olarak yorumlanabilir.

Diğer bir görüntüde ise Han-Sung oldukça ciddi görünmektedir. O, Hwarang savaşçıları arasında her zaman parlak ve neşeli bir kişiliğe sahipken elinde tutuğu mektubun ona verdiği rahatsızlığı görebiliyoruz.

"Hwarang" dizisinin personellerinden biri, ""Hwarang" dizisinin bugün yayımlanacak olan bölümünde [18. bölüm] hikayenin kızışmasında Han Sung’un kilit bir rolü olacak. Kim Tae-Hyung (V) tutkulu bir şekilde bu sahnelerin üstesinden geldi. Lütfen, Kim Tae-Hyung’un bu sahnlerinde gösterdiği performansı ve Park Seo-Joon ile olan dostluğunu görmek için bekleyin.” şeklinde bir imada bulundu.

Sun Woo ve Han Sung’un arasındaki söz ve Han Sung’un elinde tutuğu mektubun içeriği bugün yayımlanacak olan dizinin 18. bölümünde açıklanacak.

 

Kaynak: soompi