Kim Ji-Won’a "Ssam My Way" Dizisinden Teklif Götürüldü
  • Maysa
  • 15-02-2017, 15:46


Oyuncu Kim Ji-Won’a "Ssam My Way" dizisinde kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.


Dizi, eğitim durumunun oldukça önemli olduğu bu toplumda en iyisi olmaya çalışan iki sıradan kişinin hikâyesini anlatmaktadır.

Kim Ji-Won eğer teklifi kabul ederse dizide bir mağazanın danışman bölümünde müşteri temsilcisi olarak çalışan Choi Ae-Ra canlandıracaktır. Onun hayali aslında bir TV sunucusu olmaktır. Bu yüzden her yıl düzenlenen ulusal sunuculuk sınavlarına girer ama her seferinde başarısız olur. Ancak, her şeye rağmen ayaklarının üzerinde durur ve mücadelesine devam eder.

Choi Ae-Ra karakterini canlandırması için oyuncu Chun Woo-Hee’ye de teklif götürülmüştü. Bu yüzden kafalarda oluşan Chun Woo-Hee teklifi geri mi çevirecek soruları üzerine oyuncu tarafından bir açıklama geldi. Yapılan açıklamada Chun Woo-Hee’nin teklifi hâlâ olumlu bir şekilde düşündüğü bildirildi. Choi Ae-Ra karakterini Chun Woo-Hee mi yoksa Kim Ji-Won mu canlandıracak bunu ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Ayrıca erkek başrol karakteri canlandırması için oyuncu Park Seo-Joon’a teklif götürülmüştü. Oyuncu bu teklifi olumlu bir şekilde düşünmektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2015 – 2016 yapımı "Oh My Venüs" dizisinde çalışmış olan Lee Na-Jeong otururken dizinin senaristliğini ise 3 bölümlük eğlenceli bir mini dizi "Becky’s Back"i kaleme alan Im Sang-Choon yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Mayıs ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, dramabeans